Wpis z mikrobloga

@Masterfcb: Wyraźnie napisałem:

choć jego wpływ na grę ofensywną jest przeogromny.


A to, że jak byliśmy w dupie, kluczowe bramki strzelał Milik, a nie Lewandowski to fakt. Po prostu. Bale'a również kryją, a strzelił 6 z 9 bramek dla Walii, przy 2 następnych asystował.

Nie umniejsza to jednak roli Lewego w awansie.
@rooger: Boże święty. Przesadnego krytykowania Milika nie rozumiem, bo niby jest w gorszej formie niż rok temu, ale nie w tragicznej.
Ale bardziej nie rozumiem ślepego bronienia piłkarzy, bo kiedyś gola strzelili ważnego. W piłce nie gra się za zasługi, dlatego też nie powinno już być w kadrze Mili, póki się nie odbuduje. Nie krytykuj Grześka Laty za prezesurę w PZPN, bo przecież kiedyś 7 goli na Mistrzostwach Świata walnął.
@Bianci: A czy Milik jest w na tyle słabej formie, żeby miał w kadrze nie grać? Widzisz kogoś lepszego na horyzoncie?

Bo mi się wydaje, że zaliczył kluczowe podanie w meczu z Niemcami, wczoraj 2 bramki + asysta. Regularnie gra w Eredivisie i jest czołowym piłkarzem Ajaxu.

I, co, szydera, bo źle chłopak wszedł w mecz? Bo zagrał nieco słabiej na tle mistrzów świata? Dajcie spokój.

Jestem ostatnim, który uważa, że
@rooger: Nigdzie nie napisałem, że nie powinien grać w kadrze. Żadnej szydery nie przeprowadziłem.
Napisałem jedynie, że jest w gorszej formie niż rok temu.