Wpis z mikrobloga

@martinlubpl: Niedaleko masz również do myjni na Krochmalnej (skrzyżowanie z Betonową). Sam umyłem tam samochód jedynie raz, kilka lat temu i nie byłem zadowolony z efektu (dziwny szary nalot a płukałem jak zawsze). Od tamtego czasu mogło się sporo zmienić bo myjnia wciąż istnieje i widuję na niej klientów.
@Zuiko: na Krochmalną jeżdżę i też mam wrażenie, że cały czas jakiś dziwny szary nalot mam na aucie.... Ale, że do tej pory nie odkryłem lepszej więc tam jeździłem. Na krochmalnej jest odkurzacz ok. Spróbuje tą o której pisał @ukradlem_ksiezyc ( ͡º ͜ʖ͡º) Tylko szkoda, że wczoraj minutę po wyjechaniu z myjni zaczął padać deszcz...
@yoda90: W takim razie każda inna na jaką pojedziesz będzie lepsza. ;) Ja myję na Agatowej, w okolicach Topolowej, czasem na Witosa i tylko na Krochmalnej po myciu pozostał ten szary nalot psujący cały efekt. Myślałem, że to już dopracowali... Też kiedyś spróbuję na tej na Judyma o której wspominał @ukradlemksiezyc.
@yoda90: Co do jakości jest ok - to znaczy normalnie. Ostatnio myłem na Topolowej i byłem chyba bardziej zadowolony z efektu, ale za to mam wrażenie, że impulsy szybciej upływały. Jeśli zaś chodzi o dostępność to bywa różnie. Czasem trafiam na pustą myjnię ale z reguły trochę czekam. Z uwagi na to, że są tam jedynie dwa stanowiska (na Topolowej są cztery) to kolejka kurczy się w dosyć wolnym tempie.