Wpis z mikrobloga

@elvisiako: jedyne do czego można się przyczepić to to, że wlew nie jest pod klapką tylko w zderzaku, bez sensu.

Zastanawiam się jak musiała być zrobiona ta instalacja. Cała z metalowych rurek, żeby nie było nieszczelności?


Tego to już nie rozumiem i nie wiem co to miało oznaczać.

Mam nadzieję, że nie jest tak, że masz możliwość jedynie robienia takich zdjęć bo d... boli że kogoś stać na taką Audicę (choć
@kamil_zdun: wtrysk w sekwencji jest kontrolowany pod warunkiem, że jest odpowiednio dobrana komponentami i zestrojona instalacja. Znając poziom krajowych gazowników jest tam niezły drut i instalacja, która jest za cienka, oczywiście może być ten 1% i będzie to świetna instalka ale na 99% tam jest druciarnia.
@Ra_V: możliwe, nigdy go nie widziałem z bliska na żywo bo od niemieckiej motoryzacji staram się trzymać z daleka ( ͡° ͜ʖ ͡°) To by tłumaczyło wiercenie zderzaka, w każdym razie jeśli nie ma tam jakichś czerwonych waldemarów czy czegoś równie kiepskiego to nie wiem czego się tu czepiać, chyba tego, że ktoś może jeździć takim Audi niewiele drożej niż zazdraszczacz swoim 1.9 'w dyzlu' albo innym