Wpis z mikrobloga

@StayOut: nie zazdroszczę, tylko wytykam błędy :P
Okulary przeciwsłoneczne, selfie w windzie i spodnie skracające nogi. Poczekaj aż mój różowy (projektantka) się obudzi to Cię dopiero #!$%@? :p Co tam ja :P
@StayOut: Idę o zakład, że powie Ci, że spoko, ale zniekształca Ci sylwrtkę i spodni się czepi na bank. A ja się czepiam okularów w windzie (serio?)

Ale spoko, jak wstanie i nie zapomnę, to się spytam.

A teraz tak zupełnie poważnie. Wszysrko spoko, ale spodnie przekombinowane moim zdaniem :)

@npsr: ok, masz swoje zdanie na ten temat lecz założę się, że tylko tak mówisz z przekory, a z chęcią sam wskoczyłbyś w takie fit-gacie jakie ja mam na sobie i noszę z dumą
@StayOut: zupełnie nie mój styl, więc też może dla tego mi się nie podoba :P Wyznaję kult trampek, łączenia szarego dresu z jeansem, ciekawych marynarek i takich tam :P

Ale nie neguję stylu, co nie zmienia faktu, że spodnie mi się nie podobają i nie wchodzę w okularach i czapkach do pomieszczeń :P

Ze mnie raczej prosty facet :P
@npsr: Okulary podkreślają mój charakter i dopełniają całokształt pierwszego wrażenia. Dodatkowo mając je na sobie jestem przygotowany na każdą sytuację niczym James Bond. Bardzo dobrze, że masz swój styl. Uważam, że o to właśnie chodzi. Czy dresy i jeans to dobre połączenie? Nie wiem, muszę to sprawdzić
@StayOut: ok, ale to po prostu nie naturalne :P Ja zawsze wyznaję zasadę, że ubranie ma być fajne, ale dostosowane do sytuacji :P Dla tego sądzę, że takie okulary w pomieszczeniu po prostu są zbędne :)

Owszem, wyglądają spoko, ale na dworze :P (Spodni nadal się czepiam :P)

A co do tego połączenia to w sumie od niedawna tak zacząłem chodzić i jest spoko, sprawdź koniecznie. W ogóle dresowe marynary są