Wpis z mikrobloga

#mp3 #odtwarzacz #mp3player #muzyka #niewiemjaktootagowac #pytanie #okazja #allegro #audio #audiofile

Czołem. Poluję na odtwarzacz mp3 do biegania. Latam z klockiem xperią z2 jak #!$%@? już kupę czasu i przydałoby mi się trochę wygody. Mam ładne słuchaweczki, ale odtwarzacza mp3 brak. Coś do 100, 150zł max się znajdzie? Nie chciałbym wydawać 200zł na odtwarzacz, który będę używał tylko na treningach. Kiedyś kiedyś miałem creative zen i bardzo sobie chwaliłem.

Pamiętam, że jakiś dobry kolega podrzucił mi całkiem dobre, acz drogie sugestie, ale zgubiłem post. ( jakiś audiofil )
Pobierz
źródło: comment_l4t4AL9ypilbjznCsgSf8CtLo04Ry9p5.jpg
  • 20
@TwigTechnology: no właśnie, ale duże to gówno a i biceps duży, więc komicznie to będzie wyglądać. Nie lata ten kabel za bardzo? Choć w sumie można gdzieś go puścić na plecach.
@maze: zwykły kawałek elastycznego materiału, nie widać w ogóle jak dobierzesz pod kolor ciuchów, a to telefon leży przy ciele i się nie rusza, no i łatwo go wyciągnąć.

Z pasem na bajceps ja miałem ten problem, że moje Moto G (5") strasznie latało i trzeba było mocno przypiąć, więc bajceps bolał i łapa drętwiała. No i ciężko się wyciąga telefon z tego i/lub skręcisz sobie kark usiłując coś zobaczyć/zmienić na