Wpis z mikrobloga

Dammit jak się zmotywować do ogarnięcia się pod kampanie wrześniową? Dwa egzaminy, przydałoby się choć jeden zaliczyć, ale ni cholery nie mogę się przestawić w tryb 'nałuki'. Legendarną bestie obwody i sygnały chyba sobie daruje, na wyższym lvlu może ją ubije. Tymczasem telekomuna motzno, w sumie ecsty na wyższy lvl i tak już mam, ale hajsów na #warunek szkoda. ##!$%@? #studbaza #przegryw #inzynierasiezachcialo
t.....4 - Dammit jak się zmotywować do ogarnięcia się pod kampanie wrześniową? Dwa eg...

źródło: comment_YK9bmPsyhRrjCeYJ4aJAPTcOekWWmDqT.jpg

Pobierz
  • 9
@ripp1337: Tag tag, ale kiedy belfer mówi Ci to prosto w oczy, że "gdybyście byli na zaocznych to dał bym wam spokój" to #!$%@? człowieka bierze.
@Chicane: Wypok jakoś mega mi nie przeszkadza, mi po prostu mózg z miejsca jeszcze nie ruszył po opierdzielaniu się.
@tux3284: uwaliłem kilka egz. "nie z mojej winy" Przed ostatnim rokiem musiałem brać dziekankę i jak #!$%@? wkuwałem, uczyłem się, próbowałem wszystko zrozumieć, ale się udało i pozdawałem egzaminy te z palcem w d*****, mimo że wcześniej niby się uczyłem, niby coś dościągałem zawsze, z reszta to była czarna magia, której nie można pojąć, po prof. uczyć nie potrafi, egz. złe układa, za trudne to. Ale się nauczyłem korzystając z neta
@ripp1337: Stacjonarne to też wytwórnia debili, na moim kierunku ogarniatorów jest może ze 3 osoby, przy czym przepychają na kolejny semestr resztę, około 40. Bo trzeba by było zamknąć kierunek i nie byłoby ekstra hajsów z 20-ects'owiczów. Za #podludzia się nie uważam, godnie #!$%@?łem cały rok na ćwiczeniach i laborkach, pod koniec semestru byłem sam w swojej grupie bo reszta odpadła (#foreveralone też w #studbaza ( ͡° ͜ʖ ͡