Wpis z mikrobloga

#zycienakrawedzi #bekaztransa #transport #spedycja #logistyka
Yes ! Yes ! Yes !
Zdążyłem wziąć z timo ładunek zanim przepisywacze na transie sfinalizowali transakcję, z i tak kiepskiej stawki ucinali jeszcze 200 EUR.
Tyle wygrać( ͡ ͜ʖ ͡)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konkol: Tak to jest że cenią sobie serwis ( włosi ) , a norwegowie i holendrzy lojalność - to że jak zadzwonią do Ciebie o 21:00 i trzeba coś robić to im to zrobisz i c--j że zapłacą za to 2x więcej ale mają zrobione i mają to zrobione dobrze
Współpracuje z nimi blisko 6 lat - były dobre i złe momenty , widujemy się raz w roku przed świętami
  • Odpowiedz
@tadyo: @Konkol: No niestety proza życia transportowca. A za jaja bym powiesił janusztransa, który wbił mi się do klienta na którym co drugi dzień miałem transport z którego 300 euro zostawało.
Z jednym klientem mi się poszczęściło. Równy gość. Co chwil ktoś do niego się stara wbić a ten udaje greka i mówi, że on się w firmie transportem nie zajmuje, daje numer do mnie i każe dzwonić.
  • Odpowiedz
@tadyo: niestety ale uczciwa stawka przy tym poziomie kosztów teraz na relacjach PL-IT-PL to minimum 0,95eur/km.
I b--ń Boże nie jest to żadna wycieczka osobista do CIebie, ogólnie mówie
  • Odpowiedz
@tadyo: No dlatego mówiłem akurat o round trip PL-IT. Kiedyś to może było inaczej jak mieliśmy kiepski tabor, a teraz to 90% ciężarówek to max 4-5 latki ( oczywiście w normalnych firmach )
  • Odpowiedz