Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie, kiedy ludzie przychodzą na siłownię tylko po to, żeby pobiegać na bieżni. Nie lepiej wybrać park/ las/ pole i przy okazji nacieszyć się ładnymi widokami oraz nawdychać się świeżego powietrza, a nie zapachu potu pakierów?
#oswiadczenie #mikrokoksy #silownia #bieganie
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śmieszy mnie, kiedy ludzie przychodzą na siłownię tylko po to, żeby pobiegać na bieżni.


@WatchMoreTV: Śmieszy mnie, kiedy ludzie nie potrafią logicznie pomyśleć. Nie każdy ma w pobliżu las, nie każdy chce biegać po betonie w parku, nie każdemu dobrze się biega przy 30 albo 15 stopniach.
Ja mam dobre miejsce do biegania, ale zupełnie mnie nie dziwi, że ludzie przyjeżdżają na siłkę, żeby pobiegać, bo jest to wygodne po
  • Odpowiedz
@mkarweta: Wystarczą 3-4 luźne biegi na niskim obciążeniu żeby organizm zaczął się adaptować do wysokiej temperatury i żebyś zaczął lepiej znosić wysoką temperaturę. Ja sobie pobiegałem i teraz bez klimy potrafię w pokoju przy temperaturze 35 stopni siedzieć. Kiedyś nie dawałem rady, leciało ze mnie jak ze świni i włączałem klimę. Bieganie w wyższej temperaturze poprawia wydolność, nawet w biegach na niższej temperaturze.
  • Odpowiedz
@WatchMoreTV: a co jesli ktos chce cwiczyc podbiegi, lub zbiegi na okreslonym kacie i przez dluzszy czas?
W naturze o ktorej piszesz z tym moze byc problem, bo kazda gorka gdzies sie konczy, albo gorzej jak gorek w ogole nie ma.
Jesli ktos ma ulozony trening tak ze potrzebuje dlugich ale niewielkich podbiegow, to tylko biezna z regulowanym katem, ewentualnie jakis asfalt w gorach.
  • Odpowiedz