Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie, kiedy ludzie przychodzą na siłownię tylko po to, żeby pobiegać na bieżni.


@WatchMoreTV: Śmieszy mnie, kiedy ludzie nie potrafią logicznie pomyśleć. Nie każdy ma w pobliżu las, nie każdy chce biegać po betonie w parku, nie każdemu dobrze się biega przy 30 albo 15 stopniach.
Ja mam dobre miejsce do biegania, ale zupełnie mnie nie dziwi, że ludzie przyjeżdżają na siłkę, żeby pobiegać, bo jest to wygodne po prostu.
@mkarweta: Wystarczą 3-4 luźne biegi na niskim obciążeniu żeby organizm zaczął się adaptować do wysokiej temperatury i żebyś zaczął lepiej znosić wysoką temperaturę. Ja sobie pobiegałem i teraz bez klimy potrafię w pokoju przy temperaturze 35 stopni siedzieć. Kiedyś nie dawałem rady, leciało ze mnie jak ze świni i włączałem klimę. Bieganie w wyższej temperaturze poprawia wydolność, nawet w biegach na niższej temperaturze.
@WatchMoreTV:

https://www.youtube.com/watch?v=dYcvnzNllFY

Ogólnie co kto lubi, bieżnia wciąż lepsza niż telewizor. Dla mnie to jest
a) nudne
b) zbyt łatwe (na bieżni biega się IMHO dużo łatwiej)
c) mój mózg nie ogarnia co się dzieje, błędnik głupieje - kwestia przyzwyczajenia zapewne


@cmhqwidget - plusik. Realizowałem w wakacje mały program biegowy - jak wszyscy pamiętamy momentami było nieznośnie goraco. Tempo słabsze o 1min/km, uczucie jak bieganie w saunie, ale poczucie lekkości i