Wpis z mikrobloga

Uwaga, wpis będzie mocno rasistowski/antysemicki/antymuslimski. Pewnie będzie ban, ale trudno.
Byłem dziś przez chwilę pod jedną szkołą podstawową w #bialystok - wiadomo, rozpoczęcie roku. I co widzę? Spośród dzieci to jakaś 1/4 to małe muzułmanki w burkach (czy jak to tam się nazywa) i chłopcy podpalani, do tego odprowadzani przez rodziców - matki w burkach, ojcowie z brodami i ciemną skórą. I wyobraźcie sobie, że wasze dziecko chodzi do klasy z uchodźcami z Czeczenii. I wyobraźcie sobie jak dużo ich jest w Białymstoku, na podlasiu i w Polsce. Za 10 lat będą w wieku prawie pełnoletnim. 10 lat minie szybko. Za 10 lat będziemy mieli sytuację prawie jak we Francji albo Belgii czy Niemczech. To się dzieje na naszych oczach, ale teraz każdy ma na to w------e.
#muzulmanie #4konserwy
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio: byłeś pod sp26 (przejezdzalem i Cię widziałem) jedyna podstawówka w obrębie ośrodka dla uchodźców na wojska Polskiego, dlatego ich tam tyle. 10 lat temu gdy moja młodsza siostra się tam uczyła to tez było od metra Czeczencow.
  • Odpowiedz
@Axelio: Wolnościowcu, niech sobie będą ci Czeczeńcy w Polsce (oczywiście powinni żyć na swoim utrzymaniu). Nie powinniśmy stosować interwencjonizmu. Z kolei jeśli ich kultura kiedyś w bliższej/dalszej przyszłości to będzie to naturalna kolej rzeczy. Lepsza cywilizacja wyprze gorszą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Axelio: Tak? Bo w pierwszym wpisie jakos tego nie widze. Zreszta jestem przekonany, ze do polskich, bialych, "czystych" dzieci, ktorych rodzice sa na zasilku, twoje nastawienie byloby juz mniej negatywne i na pewno nie pisalbys: "Wyobrazcie sobie, ze za 10 lat te dzieci dorosna i bedziecie wsrod nich zyc, tragedia!"
  • Odpowiedz
  • 0
@Axelio: W pewnym sensie masz rację i Twoje obawy są słuszne. Należy się obawiać, gdyż młode czeczeńskie pokolenie nie jest już tak skrępowane krytyką starszyzny i posiada dobry kontakt z polskimi rówieśnikami. Nie byłoby to niepokojące, gdyby nie ich ekspansywna kultura. Najpierw oswaja się dzieci ze specyficznym ubiorem i odmiennymi zachowaniami, a następnie przekazuje się je dalej. Jak? Ano tak, że Czeczeni coraz częściej szukają żony Polki. A owy trend
  • Odpowiedz