Wpis z mikrobloga

Całe życie mieszkam obok pewnej prywatnej podstawówki ale dopiero teraz wpadłem na zajebisty pomysł zarobienia troshę hajsu na dzieciakach bogatych rodziców.

Wiadomo - bogate dzieciaki, fajne telefony, zapotrzebowanie na wifi, którego brak w szkole. Tak więc zakupiłem sobie nowy router, na którym stworzyłem sieć dla gości wymagającą rejestracji przes wysłanie smsa (bo jak niby dzieciak miałbym zapłacić za neta jak nie tym sposobem?).

Pomysł piękny - jeden dzieciak to odkryje, wyśle sms, net będzie śmigał, podsunie pomysł ziomeczkowi, itd, itp (dodam, że sieć nazwałem MINECRAFT ale zawsze można inaczej). Sms oczywiście za trochę ponad 12 cebulionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby było mało, za miesiąc planuję zrestartować całą sieć i wszystko od nowa - dzieciaki wyślą kolejnego smsa, its, itp.

I koło się będzie kręcić. Co o tym myślicie? Już jutro próba generalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszebiznesu #internet #heheszki i chyba troszkę #oszukujo
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sinusoidalny: też o tym pomyślałem ale pakiet kiedyś się kończy :3 w dodatku to jest podstawówka - dzieci mało ogarnięte a rodzice niekoniecznie ten pakiet im załatwiają bo by p--------y w kilka sekund

@cenzor123: też tak myślałem ale nie chcę robić sobie kwasu jakby ktoś mnie p------ł. lepiej to robić jak najbardziej na legalu ;]
  • Odpowiedz
@Arthuro: dobry pomysl! z czasem obczaje co i jak
@cenzor123: nie chce "oszukiwac". info o oplatach jest. tutaj chodzi o zdobycie atencji, a kasa sama wleci. rownie dobrze moglbym to nazwac jak mowisz i napisac "darmowy sms" ale bez przesady ;]
  • Odpowiedz
@kamieniarz: nie wypali, nowe routery mają mniejszą moc od starszych, musiałbyś wywalić antenę na zewnątrz, to raz.
Gówniaki raczej będą mieć pakiety danych - dwa.
Gówniakom raczej się blokuje SMS Premium to trzy
Po czwarte i najważniejsze możesz sobie zrobić duże kuku. Załóżmy że jakiś już od Ciebie kupi tego neta, niech będzie to jakieś rozpieszczone bachorzysko (w prywatnej raczej nie trudno o takie) i obsmaruję swoją nauczycielkę na necie
  • Odpowiedz
@burcadbadeed: 1. Gówniaki mogą mieć blokowanego neta lub brak pakietu za karę
2. Nie wszytkim gówniakom blokuje się premium smsy
3. Zawsze można postawić router z internetem na kartę np. orange free i ładować jakimiś super pakietami z allegro.
  • Odpowiedz
@kamieniarz: a działalność zarejestrowana? Podatki odprowadzane? ;) Któryś rodzic zobaczy na rachunku na co kasa leci, sprawdzi numer i będzie przypau, bagiety i 10 lat w Sztumie :D
  • Odpowiedz