Wpis z mikrobloga

Całe życie mieszkam obok pewnej prywatnej podstawówki ale dopiero teraz wpadłem na zajebisty pomysł zarobienia troshę hajsu na dzieciakach bogatych rodziców.

Wiadomo - bogate dzieciaki, fajne telefony, zapotrzebowanie na wifi, którego brak w szkole. Tak więc zakupiłem sobie nowy router, na którym stworzyłem sieć dla gości wymagającą rejestracji przes wysłanie smsa (bo jak niby dzieciak miałbym zapłacić za neta jak nie tym sposobem?).

Pomysł piękny - jeden dzieciak to odkryje, wyśle sms, net będzie śmigał, podsunie pomysł ziomeczkowi, itd, itp (dodam, że sieć nazwałem MINECRAFT ale zawsze można inaczej). Sms oczywiście za trochę ponad 12 cebulionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby było mało, za miesiąc planuję zrestartować całą sieć i wszystko od nowa - dzieciaki wyślą kolejnego smsa, its, itp.

I koło się będzie kręcić. Co o tym myślicie? Już jutro próba generalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszebiznesu #internet #heheszki i chyba troszkę #oszukujo
  • 102
  • Odpowiedz
zakupiłem


@kamieniarz: Wołaj jak poszło, pomysł przedni :) Rozrzuć przed wejściem do szkoły kilka karteczek "W tej szkole jest dla Ciebie Internet Wi-Fi" czy coś w tym stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz