Wpis z mikrobloga

Całe życie mieszkam obok pewnej prywatnej podstawówki ale dopiero teraz wpadłem na zajebisty pomysł zarobienia troshę hajsu na dzieciakach bogatych rodziców.

Wiadomo - bogate dzieciaki, fajne telefony, zapotrzebowanie na wifi, którego brak w szkole. Tak więc zakupiłem sobie nowy router, na którym stworzyłem sieć dla gości wymagającą rejestracji przes wysłanie smsa (bo jak niby dzieciak miałbym zapłacić za neta jak nie tym sposobem?).

Pomysł piękny - jeden dzieciak to odkryje, wyśle sms, net będzie śmigał, podsunie pomysł ziomeczkowi, itd, itp (dodam, że sieć nazwałem MINECRAFT ale zawsze można inaczej). Sms oczywiście za trochę ponad 12 cebulionów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby było mało, za miesiąc planuję zrestartować całą sieć i wszystko od nowa - dzieciaki wyślą kolejnego smsa, its, itp.

I koło się będzie kręcić. Co o tym myślicie? Już jutro próba generalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszebiznesu #internet #heheszki i chyba troszkę #oszukujo
  • 102
  • Odpowiedz
@Ccore: mam lekko 8 miesiecy zeby nad tym pomyslec wiec luz :P a sms premium to sms premium - przypisany jest do firmy ktora sie tym zajmuje
@Mamuts: sam sie nigdy nie bawilem w udostepnianie wifi komus innemu z telefonu czy tableta wiec co dopiero dzieciak z podbazy
  • Odpowiedz
Jak niby odblokowywać SMSem? Taki dzieciak musiałby wysłać adres MAC komórki.

Hasło by sobie przekazali, bo bez jaj.
  • Odpowiedz
@kamieniarz: Wszystko na luzie. Sieć będzie bez hasła, a jak jest bez hasła to może się tam dziać wszystko i nikt ci nie udowodni, że coś robiłeś (bo każdy ma do niej dostęp). A że będzie ekran powitalny proszący o eska?

"panie, ja się na tym nie znam. kupiłem i tak było".
  • Odpowiedz