Wpis z mikrobloga

@Mirabelkowa: Naprawdę nie pamiętasz, co pisałaś wczoraj? Sama się cieszysz jak ludzie są #!$%@? spamem, bo komuś wesoło zawołać kilka tysięcy ludzi, i tak parunastu-parudziesięciu takich debili w ciągu dnia. To teraz masz odpowiedź od gościa, jak on się czuje, gdy obrywa spamem. Po co narzekasz, skoro ci się to podoba?
Hardporecorn - @Mirabelkowa: Naprawdę nie pamiętasz, co pisałaś wczoraj? Sama się cie...

źródło: comment_Vt5BL52WU5TLr61mFR49gg2731ZwJA9F.jpg

Pobierz
@Mirabelkowa: Tak, to jest groteskowo śmieszne, że paru idiotów reaguje wyzywając ludzi, którzy źle używają tagi. Sam nigdy o to nie buldupiłem, nie każdy jest perfekcyjny i świetnie taguje. Ale mnie osobiście dosłownie #!$%@? wołanie paru tysięcy osób, tylko dlatego, że parę innych buldupi.
No cóż, takie twoje zachowanie, taka jego reakcja. Nie tylko on tak myśli, ale inni zachowują wystarczająco kultury, by tego nie przelewać do internetu.
@Hardporecorn: Nie dociera do ciebie, że ja nie wkurzałam nikogo wołaniem tylko zostałam od czapy zaspamowana? Teraz to jeszcze mogę zrozumieć jakiś ból dupy, ale to co wypisują i plusują niektórzy (w tym ty) jest przerażające. Taki poziom nienawiści podchodzi pod socjopatię.