Wpis z mikrobloga

W końcu skończone, robię #pokazauto bo był to rozbitek (jak wyglądał można zobaczyć w poprzednich wpisach)
Ogólnie rzecz biorąc :
Koszt zakupu : 12200 zl (po znajomości, był wystawiony za 14500)
Koszt naprawy : 1500 zl łącznie z lakierem
Robocizna : 0 zl
Przebieg : 217 tys
Rok : 2002
Silnik : 2.0 diesel d4d 116 KM całkowicie sprawny, układ jezdny również
Wartość aktualna : jakieś 20-22 tys zl
Taguje #januszebiznesu #motoryzacja
Taguje : #januszebiznesu
Pobierz
źródło: comment_nUhZAGdPuIsRuMnwJWampQxjoSb4DvVA.jpg
  • 25
@Kudy: Nie sądzę żeby aż tyle paliło, mam w domu avensis z tym samym silnikiem i to całkiem ekonomiczne auto, średnio myślę że spali z 6,5l/100km
@Kudy: nie wiem jak diesle w rav4 ale w mojej służbowej gazu bierze od 12-16l, butla 48l na lekko ponad 300km, daj znać ile realnie bedzie taki diselek spalał :) a tak poza tym, fajne autko, przyjemna jazda po mieście, jak masz automat to tym bardziej, ale tego 4x4 w zime nie odczówam, trzeba uważać, bo nawet na rondzie samochód może łatwo wpaść w poślizg, co mnie strasznie dziwi przy takim
@Kudy: 1cd-ftv w rav4 ma niby 115KM. Nie ma stałego napędu na dwie osie, standardowo ciągnie na przód a w razie potrzeby załączy tył co dzieje się bardzo szybko.
Spalanie: można zejść poniżej poniżej 5L na trasie jak i spokojnie zrobić 12L. Spalanie na 5 biegu jest takie same przy 90kmh jak 110. Przy prędkości maksymalnej 180kmh (172 wg gps, co pokrywa się z deklaracją producenta) spalanie wynosi 12,5L.
Trzyma się