Wpis z mikrobloga

@analogowy_dzik: Cisne straszna beke z tych ludzi co sie bulwersuja w sprawie Krzesin i Toru Poznan. 99% chat pobudowano tam już PO OTWARCIU tych obiektów. Kupili tanio - niech cierpia. Nikt im nie kazal oszczedzac tych kilka cebulionow. To takie #!$%@? na sile, zeby utruc innym zycie - mieszkalem przez 12 lat zaraz przy lotnisku, rodzina nadal mieszka przy samej lawicy (ze 200 metrow od lotniska doslownie) i nikt nie
  • Odpowiedz
@deroo: No niby tak, ale na lotnisku też w nocy się odbywają odloty/przyloty. Na tej samej zasadzie tor powinien być czynny 24h i nikomu nic do tego kiedy sobie chopaki latajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy takich miejscach (lotniska, tory wyścigowe, tory kolejowe, autostrady itd.) się po prostu nie mieszka :)
  • Odpowiedz
@analogowy_dzik: "Cisza nocna" nie istnieje według polskiego prawa, dzwonienie na policję by zgłosić zakłócanie ciszy nocnej to tak jakby zadzwonić by zgłosić że ktoś je banana. Jest za to zakłócanie porządku publicznego, które może mieć miejsce o każdej porze, aczkolwiek trzeba by być idiotą by próbować jazdę na torze do tego zbudowanym podciągać pod zakłócanie porządku.
  • Odpowiedz
U mnie byla podobna sprawa, od dawien dawna jest w mojej wsi taka Spoldzielnia rolnicza co to uprawiaja zborza, hoduja swinie karpie i takie tam. Dzialki w ich sasiedztwie byly tansze bo od swin to perfumami raczej nie pachnie, janusze z grazynami pokupili, pobudowali sie a potem zaczeli chodzic po domach z petycja o zamkniecie spoldzielni bo smierdzi :v Na szczescie ludzie ich wysmiali i sprawa sie szybko skonczyla, oby taki happy
  • Odpowiedz
Przy takich miejscach (lotniska, tory wyścigowe, tory kolejowe, autostrady itd.) się po prostu nie mieszka :)


@KCPR: no chyba, że ktoś lubi. Ja bym chętnie kupiła tanią działkę w okolicach lotniska Krzesiny i codziennie podziwiała F-16 z balkonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz