Wpis z mikrobloga

Zamiast paczek granatami w nich

Czarne ścierwo

Zamiast częstować paczkami, to może lepiej poczęstować ołowiem

Brudasy wonn.

Rozstrzelać w #!$%@? wszystkich

Czarnuchy chcą wprowadzić w Europie swoje barbarzyńskie zwyczaje - powinno się ich krótko za mordę wziąć

zrobić z nich tanią rozpałkę, a później użyć jako nawozu

Trzeba cierpieć na totalne #!$%@? mózgowe, żeby zgadzać się i popierać zwożenie tutaj takich imigrantów.


#mowanienawisci #ksenofobia #neuropa #4konserwy #imigranci
Ripper - > Zamiast paczek granatami w nich

 Czarne ścierwo

 Zamiast częstować pac...

źródło: comment_2QfjrEG12zByrGUTANCYSyN2HQ7hEoHR.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Ripper: Skoro taki z ciebie obrońca to ilu z nich przyjmiesz do siebie do mieszkania? Pozwoliłbyś na zbudowanie dla nich bloku obok twojego? Żeby na działce obok twojego domu powstał obóz dla nich? Zgodziłbyś się na przyznanie im pierwszeństwa w dostępie do opieki medycznej, oczywiście nie odprowadzali by składek więc twoje składki na pewno by były podniesione. Dalej chcesz by ich zwożono?
Zresztą po co pchają się przez morze na północ
  • Odpowiedz
@1Jurko: bo na tym polega cywilizacja europejska. Prawaki tak się zawsze brandzlują, że zbudowana na chrześcijańskiej moralności, która nakazuje pomagać i kochać bliźniego, a nie oko za oko.
  • Odpowiedz
@Lipathor: Bliźnim jest dla mnie jeden z pięciu bezdomnych których mijam codziennie w drodze do i z pracy w Krakowie. Czasem coś im dorzucę, czasem kupuje im jakieś jedzenie. Im mogę pomagać. Tym z afryki nie. Dla mnie to nie są bliźni tylko pasożyty.
Jak tak dalej będziemy wszystko obcym rozdawać to szybko źle skończymy. Powinni uszczelnić granicę, Schengen tylko dla obywateli UE - reszta out. Pomoc nie musi być tylko
  • Odpowiedz
Trzeba cierpieć na totalne #!$%@? mózgowe, żeby zgadzać się i popierać zwożenie tutaj takich imigrantów


@tyktak: ale na większe #!$%@? trzeba cierpieć, żeby nawoływać do czystek na tle religijnym
  • Odpowiedz
Zamiast paczek granatami w nich

Czarne ścierwo

Zamiast częstować paczkami, to może lepiej poczęstować ołowiem

Brudasy wonn.

Rozstrzelać w #!$%@? wszystkich

Czarnuchy chcą wprowadzić w Europie swoje barbarzyńskie zwyczaje - powinno się ich krótko za mordę wziąć

zrobić z nich tanią rozpałkę, a później użyć jako nawozu

Trzeba cierpieć na totalne #!$%@? mózgowe, żeby zgadzać się i popierać zwożenie tutaj takich imigrantów.


@Ripper: No i dobrze powiedziane!
  • Odpowiedz
@kabacik: Dlatego właśnie dołączyłem zdjęcie dziecka. One też tam są. Całe rodziny.

@DamnumEmergens: Ty nazwiesz to graniem na uczuciach. Ja nazwę tragedią to ile dzieci i w ogóle ile osób zginęło w pogoni za czymś tak podstawowym jak pokój. Czy życie Europejczyka jest warte więcej?
  • Odpowiedz