Wpis z mikrobloga

Jakieś argumenty?


@greyson: Lewica - postępowi obyczajowo, gospodarczo socjaliści, prawica - konserwatywny obyczajowe, wolność gospodarcza. Krótki podział, do tego się zwykle mieszają. Dla mnie sprawy gospodarcze są ważniejsze od reszty (każdy niech robi to co chce, jego sprawa), jedyne co go ogranicza to pieniądze, które nam socjaliści zabierają (bez kasy nic nie zrobisz). A co do ustawy Wilczka to odsyłam do pierwszego lepszego artykułu w necie, podobnie o rządach SLD przed
@Kaczypawlak: Niestety pomyliłeś pojęcia. Socjalizm to w skrócie nurt dążący do ujednolicenia przychodów wszystkich ludzi. Czy dopłaty do dziecka albo finansowanie partii z budżetu się do tego zaliczają?
Moim zdaniem PiS aktualnie jest partią populistyczną z elementami konserwatywnymi i dlatego bliżej jej do prawicy niż lewicy.
Niestety pomyliłeś pojęcia


@Czarodziej101: Czyja wiem.

Socjalizm to w skrócie nurt dążący do ujednolicenia przychodów wszystkich ludzi


@Czarodziej101: To jest teoria, której praktycznie nigdzie nie widać, zostaje lud (biedny) i partia, której się lepiej życje (Chiny, PRL czy ZSRR).

Czy dopłaty do dziecka albo finansowanie partii z budżetu się do tego zaliczają?


@Czarodziej101: Przecież to jest centralnie planowane i finansowane z publicznych pieniędzy. A cel jest dosłownie socjalistyczny.

Moim