Wpis z mikrobloga

@TV-Niezaleznych: wytłumacz mi dlaczego robicie wszystko aby utwierdzić mnie w stereotypie, że wszystko co ma w nazwie człon "niezależny" to największe dno?

Chyba sobie żartujesz!

O, kolejny lewak z komunistycznego Olsztyna, pewnie zbierają u was w Komitecie Regionalnym PZPR.


Jeśli chcesz zabrać głos i podyskutować to przedstaw jakiekolwiek argumenty. Bo póki co uważam Cię za zwykłego krzykacza i pieniacza.
  • Odpowiedz
@paziu: Badania z 2012 - 93% społeczeństwa zadeklarowało się jako katolicy. Zgodnie z demokracją, większość stanowią katolicy i ich podatki również - uczymy religii rzymskokatolickiej w szkołach i nie ma dyskusji. EOT
  • Odpowiedz
@blusior_lupin: Oczywiście w wypadku zaprzestania finansowania katechezy z budżetu zasadne będzie wprowadzenie dobrowolnego odpisu podatku na instytucje religijne. W takiej sytuacji wierzący będą mogli dalej finansować katechezę bez nadmiernego obciążania państwa. A zamiast księdza do szkół będzie mógł wrócić dentysta czy higienistka.
  • Odpowiedz
@Ripper: oho, lewaki się śpieszą jak mogą zanim senat rozpatrzy wniosek prezydenta

żałosne, że nie zbieraliście podpisów jak Komorowski ogłaszał referendum

smieszą mnie ludzie dający się wciągnąc w polityczne gierki i im się wysługujacy


@Ripper: @Ripper: oho, lewaki się śpieszą jak mogą zanim senat rozpatrzy wniosek prezydenta
żałosne, że nie
  • Odpowiedz