Wpis z mikrobloga

Jaki dzień dzisiaj,
Ogólnie źle się czuje, kasa na życie i leczenie się kończy nie mogę dorwać pracy(nie pracuje od października 20014) przez tą neuroboreliozę, dzień się zaczął od zmęczenia bólów i odebrania wyników krwi z których wyszło że moja wątroba jest rozwalona :/
Następnie w sklepie obca osoba starsza 2 krotnie ode mnie zagadała mnie, przegadaliśmy ponad 1 h okazał się mechanikiem i mam zniżki :), potem w innych sklepach w kolejkach rozmawiałem z kilkoma osobami(ale taki dziwny dzień na rozmowy i tematy z dupy).
Mój lekarz nie wziął kasy ode mnie(prywatnie) pozdrawiam pana doktora Leszka Kwiatkowskiego zaś pani farmaceutka w aptece dała mi zniżkę jak dla pracowników, nie wiem co się dzieje.

#dziwnydzien #ocochodzi
  • 14
@Doment: serio bierzesz 8 miechów abx i jestes dalej chory? Pewnie leczysz się u jednego z dwóch lekarzy wszędzie polecanych którzy na podstawie wyniku igg aplikuja Ci te antybole? Prędzej sobie ta wątrobę zniszczysz do końca niż oni stwierdzą że jesteś zdrowy, ja na twoim miejscu szukał bym przyczyny gdzie indziej a napewno odstawil abx, no chyba, że chcesz na starość być warzywem i łapać każdą możliwą infekcje. Wyniki odebrles na
@Dziambelll:
Serrio, tak.
Nie.
Na boreliozę, bartonnelle i jeszcze kilka innych syfów o których tu pisać nie będę.
Wynik WB pozytywny.
Lekarz.
NFZ.

Nfz leczyło mnie miesiąc i stwierdziło że wszystko ok, ten lekarz ratuje mi życie, bo jak byś sam zaczął przechodzić to co ja to też byś był mu wdzięczny, wiesz kiedyś czytałem o tej chorobie i myślałem tak jak ty- NACIĄGAJĄ JAK SIĘ DA, zdanie zmieniłem jak sam
@Dziambelll:
Przepraszam za nastawienie ale mam dość wypowiadających się osób nie mających żadnego pojęcia poza książkami.

Ile lat byłeś zarażony?
Jak chorowałeś(jakie objawy) ?
Czym się leczyłeś(jakie leki) ?
Ile czasu się leczyłeś ?
Czy miałeś rumień ?

Dziękuje za pomoc i odpowiedź.
@Doment: spoko nie musisz przepraszać( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty masz neuro, wiec to inna bajka niestety, ja mialem te szczęście, ze kleszcza zauważyłem, rumień po 5 dniach, 4 tygodnie doxcylina 2x2 tabletki dziennie, po dwóch tygodniach grypa, oslabienie, kłucie w różnych czesciach ciała, pseudo test elisa podwyższony, western blot po 6 tyg od skonczenia doxy negatywny, za 2 miesiace zrobie jeszcze raz wb i elise żeby sprawdzić
@Dziambelll:

Niestety mamy dwie rożne sytuacje, uwierz mi ale zazdroszczę tobie rumienia bo to tak jak wygrać na loterii(dla mnie)
Ja nie miałem rumienia a męczę się od 8 lat, dopiero w październiku przy klastrowych bólach głowy zdiagnozowano u mnie boreliozę(testy prywatnie) i dzięki mojej walce, niestety albo i bardzo dobrze ale nie wiesz, i uwierz mi nie chcesz się dowiedzieć czym jest prawdziwa borelioza. To tak jak z rakiem szybko