Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną.
2. Dostań wiadomość od laski z twarzą wrednej małpy (zero uśmiechu) na #sympatia.
3. Myślisz sobie nie wolno oceniać ludzi powierzchownie, trzeba dać szansę człowiekowi.
4. Laska żali się na ludzi, którzy mówią że z twarzy wygląda na wredną a ona wcale taka nie jest.
5. Umów się z nią w parku.
6. Daj jej swój numer telefonu (ona nie daje Ci go a Ty jak przystało na dżentelmena nie upominasz się).
7. Trzy godziny przed spotkaniem przypominasz jej o spotkaniu, ona potwierdza.
8. Pół godziny przed spotkaniem będąc pod prysznicem słyszysz 2 sygnały telefonu (numer nieznany).
9. Czekasz na nią w umówionym miejscu przez 20 minut, ona oczywiście nawet nie raczyła wysłać głupiego SMSa, że nie przyjdzie.
10. Masz nauczkę na przyszłość, że wredna morda = wredny charakter oraz n-tą nauczkę, że kobiety dużo piotolą a co innego robią.

#badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_PJSSbbtTt7UwcatP77paaUVvgRZNVVtU.jpg
  • 15
@Instynkt: Nie. Po prostu logika wymagałaby oddzwonić, szczególnie jesli pedzisz na spotkanie z kimś kogo nie znasz a kto ma twój nr.
Zachowałeś się własnie jak baba która niczego nie analizuje tylko wszystko z góry zakłada ;) ty założyłeś że nie zadzwoniła, ale nawet tego nie sprawdziłeś.

-Kochanie czemu jesteś zła?
-Domyśl się!
-no ale o co chodzi? O nasze spotkanie? Przecież dzwoniłem i chciałem odwołać, nie odbierałaś i nawet się
@Instynkt: Ja już od wielu osób uslyszałam, że przez moją "bitch face" myśleli, że jestem zołzą. Ale na szczęście po bliższym poznaniu mnie zmienili zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama też już się nauczyłam, by tak nie oceniać ludzi, bo oprócz tego, że znam to z autopsji, to jeszcze x lat temu nie lubiłam jednej dziewczyny przez to, że wydawała mi się wredna (ona też mnie nie
@Hiisi: No niestety, codzienność to teksty typu: "patrzyłaś na mnie jakbyś chciała mnie zabić", "co ty taka smutna siedzisz, uśmiechnij się", "co ty zawsze taka poważna". Szczególnie jeśli mówią to osoby, które mnie dopiero poznały, praktycznie zawsze od takich ludzi usłyszę coś takiego.