Wpis z mikrobloga

ej Mirki, jakie słowa źle rozumieliście, jak byliście mali?

ja za gówniaka myślałem, że stosowanie "nielegalnego dopingu" oznacza energiczne wykrzykiwanie swojego imienia podczas biegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 220
  • Odpowiedz
  • 12
@Kifot: za dzieciaka ucząc się hymnu Polski śpiewałam 'co nam owca przemoc wzięła'. Zawsze mnie zastanawiało co mogła zrobić złego owca dla kraju...
  • Odpowiedz
NIEMCY
kiedy bylam dzieciakiem, babcia zawsze wyrazala sie o Niemcach niepochlebnie motzno
ze zwierzeta, ze potwory, ze mordujo i palo.
wiec tak do 5 roku zycia wyobrazalam sobie typowego sztefena millera jak freda flinstona tylko w wersji hard
bylam swiecie przekonana, ze Niemcy to takie dzikie plemie, gdzies niedostatecznie daleko zeby czuc sie bezpiecznie
bieganie w skorach, malowidla na scianach, zwierzyna nabita na dzidy, straszne rzeczy.
  • Odpowiedz
@rudzky15: niby glupie, ale podczas pobytu w szwecji widzialem, ze strzalki na ostrych zakretach sa w kolorach... niebieskim i zoltym! Od tamtej pory mam watpliwosci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
o shit, wszedłem na mirko po paru godzinach i dostałem więcej odpowiedzi, niż bym się w życiu spodziewał

będzie co czytać jutro do śniadania, Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki
  • Odpowiedz
@Kifot: Zawsze zastanawiałem się o co chodzi w pieśni kościelnej, w której śpiewa się "i uderzmy przed Nim czołem".
Zachodziłem - nomen omen - w głowę. Przednim czołem? A jakie może być inne? Tylne?!
  • Odpowiedz