Wpis z mikrobloga

ej Mirki, jakie słowa źle rozumieliście, jak byliście mali?

ja za gówniaka myślałem, że stosowanie "nielegalnego dopingu" oznacza energiczne wykrzykiwanie swojego imienia podczas biegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Jak film sie zaczyna i jest tekst ' w pozostalych rolach "to kmimilem to tak ze reszta rol sie nie zmienila, ze tak jak wcześniej;, np jak serial xD
  • Odpowiedz
Tato wchodził mi do wanny i kazał szukać potwora z Loch Ness. Dopiero rok temu się dowiedziałem, że ten potwór nie isnieje.


@reaper1: hmmm, wybacz tak mi się skojarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
s.....7 - > Tato wchodził mi do wanny i kazał szukać potwora z Loch Ness. Dopiero rok...
  • Odpowiedz
@Kifot: Ja słysząc "najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie", zrozumiałem to jako "najlepszych przyjaciół poznaje się na obiedzie". Więc przez całą podbaze sądziłem, że największa szansa na poznanie dobrego cumpla to stołówka
  • Odpowiedz
@Kifot: W sklepie jak się płaciło banknotem 100 zł za zakupy warte powiedzmy 5 zł to ekspedientka wydając resztę liczyła pieniądze : "pięćdziesiąt, siedemdziesiąt, dziewięćdziesiąt .... i sto. Dziękuję!" Myślałem, że jak się płaci grubymi to pani całość oddaję i w rezultacie nic nie zapłaciliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kifot: Mój brat myślał, że w powiedzeniu "poszło jak z płatka" jest, że "poszło jak spłatka" (taka mała spłata) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak byłem mały i była piosenka pije pali konia wali w dupie ma robaki to się zastanawiałem czemu ktoś miały bić konia
  • Odpowiedz
@Kifot: Ja zawsze na napisach końcowych bajek i filmów zastanawiałem się kim jest INNI. Gral z każdym i wszędzie. Np john Travolta, itd i na końcu lektor mowil i INNI. Kim on #!$%@? byl zD
  • Odpowiedz