Wpis z mikrobloga

ej Mirki, jakie słowa źle rozumieliście, jak byliście mali?

ja za gówniaka myślałem, że stosowanie "nielegalnego dopingu" oznacza energiczne wykrzykiwanie swojego imienia podczas biegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 220
  • Odpowiedz
@Kifot: Byłem przekonany, że zdjęcie szwów po zabiegu na przepuklinę będzie oznaczało, że pani doktor zrobi mi fotkę. Grubo się zdziwiłem potem ()
  • Odpowiedz
@Kifot: myślałam, że Bułgaria to coś typu biegun północny bo w Harrym Potterze bułgarzy mieli grube czapy i kożuchy (nadal nie wiem o co chodziło J.K.Rowling z tymi bułgarami)
  • Odpowiedz
@Kifot: jak oglądałem kolarstwo to zawsze się zastanawiałem gdzie jest ta ucieczka i czemu oni uciekają z wyścigu, nie chcą wygrać, znudziło im się a może się zmęczyli
  • Odpowiedz
@Kifot: w tv reklamie tamponów OB babka mówiła, że z tym tamponem może pływać. Ponieważ ja nie umiałem pływać myślałem, że mając ten tampon będę umiał :)
  • Odpowiedz
@ArRog:
Miałem tak samo, jak mi szyli nos. Głównie przez to, że czekając na zabieg widziałem zdjęcia rentgenowskie.
Z innych rzeczy - myślałem że podpaski umieszcza się pod pachą, żeby wchłaniały pot.
  • Odpowiedz
@Kifot: W kultowej już przyśpiewce Calgonu myślałem, że to jest "Tokal Gon". Serio nie wiem skąd to się wzięło.
Dziwne, że jeszcze nikt nie wspomniał o cukrze wanilinowym. To chyba najświeższy Mindfuck.
  • Odpowiedz
@Kifot: Ja myślalem, że lewarek od zmiany biegów w samochodzie nazywa się biegun :)

Poza tym w kościele, jak ludzie śpiewali "Alleluja! Alleluja!...", to rozumiałem to jako "Ale Luja" i zawsze zastanawiałem się czym/kim jest ta Luja xD
  • Odpowiedz
  • 9
@Kifot: zawsze jak ktoś mówił że pada grat to szukałem spadających z nieba " gratów " starych wersalek krzeseł itp
  • Odpowiedz