Wpis z mikrobloga

@stamart: Nie wiem jak w Hiszpanii ale jak byłem w Grecji i chciałem starter z kilkoma gigoma netu na kartę to wywalili na mnie oczy bo tam normalnie kupując pre paida trzeba podać dane z dowodu albo innego dokumentu tożsamości dlatego wolałem tułać się od WI-FI do WI-FI.
@stamart: Karte możesz kupić zazwyczaj w specjalnych sklepach które nazywają sie Locutorio. Musisz mieć przy sobie paszport. Czasami sprzedawca może ci odmówić sprzedaży karty bez posiadania jakiegoś dowodu że masz adres w Hiszpanii.
Wszystkie startery są +/- tak samo beznadziejne i drogie jeżeli chodzi o internet.
Do wyboru masz Lycamobile, Movistar, Yoigo, Vodafone i jeszcze pewnie pare innych oferty możesz sobie sprawdzić na stronach.
@stamart: Z tego co kojarzę sporo osób polecało roaming internetowy w play. To się przydaje głównie jeśli na raz zaliczasz wiele krajów. Kosztuje chyba 100 zł za 0,5 GB więc filmów nie pooglądasz, ale na mirko spokojnie wystarczy.

Sprawdź też ofertę lycamobile.
@stamart: w Hiszpanii kupno karty nie jest takie jak w polsce, musisz pokazac dokument w twoim przypadku paszport albo dowod, i troche to trwa.

Polecam isc do jakiejs galerii i wybrac sie do Movistar a tam poprosic o karte Tuenti Movil, nie bedzie problemu bo jest pelno ulotek.

aha, no i licz sie z tym ze wybulisz na to ok 10-12 euro.