Wpis z mikrobloga

@Ch-jogromPL: a imo talia jest ta sama co wtedy, tylko góra straciła szerokość co patrząc na wiek nie powinno dziwić ;p majac 60 lat nie da się chodzić z telewizorami pod pachami, Arnold, Yates, Levrone też stracili V na starość, domyślam się że za kilka-kilkanaście lat nasi pro Słodkowicz i Piotrkowcz też będą bardziej prostokąt przypominać niż odwrócony trójkąt ;p
@Ch-jogromPL: z braku testosteronu/przemian hormonalnych. albo będziesz chudym dziadziusiem albo będziesz miał cyce, proste. zachowanie w tym wieku minimum mięśni i siły wiąże się z posiadaniem tłuszczu. tak samo kobieta po menopauzie nie będzie miała jędrnych cycków i pośladków, choćby nie była grubasem. nie wiem co tu jest trudnego do zrozumienia.
@gromwell: Oczywiscie ze #!$%@?, nie jestem z tych ktorzy zrzucaja wszystko na gen czy farmacje, ale wydaje mi sie, ze kiedys wygrywali Ci, ktorzy #!$%@?, mieli gen i farmacje. Teraz wieksza role przejela farmacja. Mam po prostu znajomych ktorzy takie sylwetki utrzymuja przy bardzo silnej aptece w tle. Smiem twierdzic, ze do takiego wieku jak Ci panowie powyzej to zdrowia im nie starczy.