Wpis z mikrobloga

Przyznam uczciwie, że widziałem tylko drugą połowę wywiadu w oczekiwaniu na soczystą #!$%@?ę. Niemniej moim skromnym zdaniem pani redaktor zaprezentowała poziom pseudo dziennikarstwa zbliżony do Olejnik. Mam wrażenie, że nie tylko miłośnicy jowowania odbierają ten wywiad i wpis w "zależnej" negatywnie. Ciekaw jestem, czy pójdą za ciosem i w przypadku jutrzejszej wyraźnej krytyki, TVpisublika pójdzie za ciosem i "oskarży" ciastka o nasyłanie internautów przeciwko nim.


#kukiz
  • 6
@MarianKolasa: No żenada podwójna, z redaktor i z Kukiza. Może i mają oboje czasami rację, ale dobrym wywiadem, ani nawet dyskursem politycznym bym tego nie nazwał. Kukiz daje się prowokować i jest słaby merytorycznie, a pseudodziennikarka ma jeden cel - zdyskredytować. Nie wiem jak pierwsza połowa, bo ręce mi już opadły.
@Tytanowy: nikt nie zna się na wszystkim. Fakt powinien go ktoś przeszkolić, żeby takie babska gasić, jednym zdaniem. Trudne, by to nie było. Nawet Ziemkiewicz wstawił się za Kukizem, chociaż on akurat jest za JOW, więc nie wiem czy to dobry przykład ;)