Wpis z mikrobloga

Moja praca jest głównie związana z obsługą agentów ubezpieczeniowych. Już jakiś czas temu zacząłem liczyć oferty dla mireczków. Raz się uda znaleźć taniej, raz nie. Bardzo się cieszę gdy znajdę mireczkowi o wiele tańsze rozwiązanie niż miał wczesniej. Natomiast najbardziej mnie cieszy zadowolenie, które czasem się objawia właśnie takim słodkim efektem, przychodzi niespodziewanie i na dodatek w poniedziałek z rana kiedy zaczyna się pracę :D

Dzięki @Crisu !!! Koleżanki z biura też dziękują ;)

#oswiadczenie #chwalesie #ubezpieczenia
Pobierz fromasz56 - Moja praca jest głównie związana z obsługą agentów ubezpieczeniowych. Już...
źródło: comment_kbwuJUy55LsGRNttNhAGWgZHLDpklkJp.jpg
  • 13
@fromasz56: ja nie mam nic, kilka razy w tygodniu pomagam wysyłać fotki, skanować itp., pomagałam przy przejściu z systemu titus+ na everesta, kłócę się z dupkami z infolinii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rodzice od ponad 20 lat mają swoją agencję na umowie z PZU, aktualnie spadli z pozycji lidera na szczebel niżej (opisałabym kilka ciekawych sytuacji na pw jakbyś był zainteresowany). Widzę po poprzednich wpisach, że Wam
@MoralneSalto: no tak ale my mamy (nie mogę pisać dokładnie ile) przynajmniej pięć zer przypisu miesięcznego, więc muszą się z nami liczyć. Jakby rodzice chcieli mieć w ofercie inne T.U. to pisz na priv. współpracuję z agentami PZU i zawsze wychodzą na tym bardzo dobrze :)
@fromasz56: nie mogą być multi, taki zapis w umowie. Oni już mają swoje lata, w 95-200 'nachapali' tyle, że teraz mogą spokojnie się wynieść do domku na wieś, jeździć po świecie i żyć z odsetek. Jestem z nich tak bardzo dumna, że nawet sobie nie wyobrażasz, bo oboje wychowani na wsi, a mieli swój rozum i wszystko inwestowali, budowali dom, kupowali nieruchomości.
Teraz tylko się pieklą, że najlepszych klientów zabrała korporacja,
@fromasz56: tak a propo multi, 'u nas' dochodziło do takich chorych sytuacji, że gdy siostra chciała otworzyć multi, to musiałaby nazwisko zmienić, bo 'góra' by się dowiedziała o 'zdradzie' i rodzicom by się dostało. Jak usłyszałam te słowa z ust poważnej kobiety na wysokim stanowisku, to mało się nie oplułam ze śmiechu
Na razie jeszcze pracują, siostra u nich w agencji, któraś z nas na pewno otworzy swoją. Ja jestem za
@MoralneSalto: Mirabelko, nigdy nie jest za późno a to co mówi "regionalna" to jest zwykłe pie%$enie ;) Nie dajcie się zastraszyć. Znam ich triki i tak jest w całej Polsce :) Niech rodzice mają sobie swój interes, Ty sobie możesz zrobić uprawnienia sprzedażowe do innych T.U. i nawet o tym się nie dowiedzą bo jak :) Chętnie "poprowadzę Cię" i uwierz mi, że nie będzie tak jak Wam wkręcają. Do odważnych