Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #mudkipztypuje #mudkipztypujekonie #wyscigikonne

Typy JohnaB na poniedziałek:
Kempton 4:15 – City Chic @ 3,00 – podwójna stawka
Kempton 5:45 – Balayage @ 4,50 – pojedyncza stawka
Dubel – pojedyczna stawka

Razem 4 stawki.

Źródło: http://mrfixitstips.co.uk/2015/08/22/aug-23-johnbs-racing-tips-and-chat-2/#comment-695843

Wyniki z niedzieli:
Royal Brave – wycofany (zwrot stawki)
Perspicace – 3 z 5

@Sadorus, @pawmie, @Fiszek, @wykopniety, @yoyoek, @tyloo, @Nicki_Pedersen, @TomiliDzonsWSciganym, @Kowal04, @Henry14, @dGustator, @panpe, @bosek, @Wawilen_Tatarski, @gumioki, @Pawelya, @ozzi91, @kagomat, @Bajker, @Reinmar5, @Cymeon_Skinner, @AdiLDZ, @gomezikpl, @zdenus, @Grann, @maniek_g, @legendazligi, @Przemektyka
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wawilen_Tatarski: od kiedy zacząłem wrzucać jego typy na wykop jest 18 stawek na minusie. Zdarzały się takie słabe wyniki (najwięcej około 23-25 na minusie), ale wtedy na koniec miesiąca i tak wychodził mniej więcej na zero.
  • Odpowiedz
@mudkipz: ja tak spaliłem na psach... postawiłem SP jak miał 4.5, a startował z 1.75... A swoją drogą standardowe poniedziałkowe szczęście - akurat dziś nie złożyłem depozytu bo CA lub przelewy24 miało jakąś awarię i wyskakiwał błąd przy płatności. Mam nadzieję, że od jutra JB zacznie się odbijać.
  • Odpowiedz
@dGustator: też swego czasu obstawiałem wyścigi psów (za parę złotych, dla zabawy). Po półtorej miesiąca byłem 6,8 stawek na plusie.
Pięknie biegają, ale według mnie jest tam za dużo losowości. Pies jak pobiegnie, tak pobiegnie. Nie ma dżokeja, który pokieruje psem, pokaże kiedy trzeba przyśpieszyć, zmienić pozycję itp. Poza tym, wyścigi są bardzo krótkie (najczęściej chyba 250-400 m), więc nawet jeden drobny błąd w zakręcie oznacza najczęściej przegraną całego wyścigu.
  • Odpowiedz