Wpis z mikrobloga

Debile są wśród nas, a jeden taki działał dziś w Radomiu.

1. W drodze pomiędzy kasami, a wejściem jest mnóstwo ludu.
2. Parę osób rozdaje ulotki.
3. Zbieramy ulotki, bo wiemy, że to niewdzięczna fucha.
4. Ulotki lądują w tylnej kieszeni spodni, bo śmietników póki co brak.
5. Nagle robi się tłok, ktoś cię tratuje i czujesz, że grzebie ci w kieszeni.
6. Sprawdzasz kieszeń, ulotek brak...

Jakiemuś idiocie wydawało się, że to banknot, tak więc może to być dobra lekcja, żeby na imprezach masowych nie wkładać nic do tylnych kieszeni.

#patologiazewsi #patologiazmiasta #niewiemjaktootagowac #radom #airshow
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moreover: Wskaż mi miejsce, w którym cokolwiek złego napisałem o Radomiu, albo usuń wpis. PS. Dla mnie to jest jakby drugie rodzinne miasto, więc dlaczego miałbym je szkalować? A patologiaz... to określenie tego pseudozłodziejaszka.
  • Odpowiedz
@Waspin: W Radomiu dziś i jutro jest więcej ludzi niż mieszkańców. My mamy co 2 lata, wcześniej co roku więc podejrzewam, że każdy był, ciężko dziś w Radomiu było znaleźć samochód z rejestracją WR, także skończ bo to już nawet nie jest śmieszne i pochwal się skąd sam jesteś, bo pewnie z jakiegoś Pcimia Wielkiego.
  • Odpowiedz
@Sudokuu: Widocznie trochę wystawały, ale po prostu zostały wzięte, złożone na pół i schowane z myślą poszukiwań śmietnika. A ktoś pomyślał, iż właściciel spodni to idiota :)
  • Odpowiedz
@Waspin: Haha masakra co za gość xD Musisz mieć jakiś uraz do Radomia, że rozładowujesz sobie nerwy na wykopie szkalując Radom, aż mi się ciebie szkoda zrobiło :D
  • Odpowiedz
@Quattroporte93: pamiętam jak w podstawówce wpadliśmy bandą do sklepu hydraulicznego, z---------y reklamy jakiś kranów czy coś xD i wybiegliśmy ze sklepu. Facet nas gonił i krzyczał coś, bo myślał, że p--------------y mu towar, a my s------------y przed siebie. Żeby było mało to później kumpel rozdawał te ulotki przechodniom.
  • Odpowiedz