Wpis z mikrobloga

#crave Co jest ciekawego w crave? A no to że nawet przy tak niskiej cenie 10000 satoshi mam codziennie 250 crave z masternode. Co daje 25zł dziennie. ( obliczenia dla 10000 sat = 1 crave i 1 BTC = 1000zł ) A więc w całym miesiącu zwraca mi się czynsz za mieszkanie zupełnie za darmo ! I to jest piękne. Gdy dojdą rynki ( wkrótce ) wówczas i cena crave będzie wyższa a więc i profity z crave wzrosną :) Myślę że na spokojnie dobije do 0,003 BTC w pierwszym etapie ( okres od miesiąca do 2 lat - taka rozpiętość wzrostów - czyli szybka lub pełzająca - ta druga forma była by lepsza dla mnie ) Jak by ktoś pytał to obecnie zysk z masternode sprzedaję zawsze gdy wartość posiadanych crave przekroczy 100zł obecnie średnio co 3-4 dni.
#kryptowaluty
  • 12
@bomber89: Nie biorę piguł. Piszę o crave. Mam do tego pełne prawo. To że Ciebie to nie interesuje nie znaczy że nie interesuje innych. Wolny kraj można pisać o czym się chce. Wszystko co piszę jest zawsze w pełni zgodne z stanem faktycznym.
@bomber89: przy obecnej liczbie masternode oraz cenie crave 10000 sat i przy założeniu że 1 BTC = 1000zł wystarczy zaledwie 15 masternode by co 3-4 dni mieć 100zł zupełnie za darmo ( dochód absolutnie pasywny ). a więc tylko 7500 crave. Taką ilość kupisz za zaledwie 0,75 BTC obecnie a nawet taniej. Czyli inwestycja 750zł która zwróci Ci się w zaledwie 1 miesiąc.
@TheQuake: ja mam wszystkie węzły na linuksie. Ale obecnie pracuję nad tym by wszystkie węzły były na jednym serwerze a nie na dwóch ale czy to się uda to zależy od postępów mojej nauki. Jeden kolega z wykopu mi mocno dzisiaj pomógł. Okazało się że problemem był serwer na vultr.com Zarejestrowałem darmowy test usługi na azures microsoft zainstalowałem tam ubuntu 14.04 LTS i dopiero na tym serwerze wszystko ładnie działa jestem