Wpis z mikrobloga

Takie tam małe #coolstory, idę do Żabki po bronki, staję przed sklepem, żeby policzyć, ile mogę wydać, ile mogę kupić, a kawałek dalej stoją jakieś 3 małolaty i się chichrają. W końcu jedna do mnie podchodzi i pyta, czy mam 18 lat. No, 10 więcej, ale nic nie powiedziałem. W sumie ładna była, ale bez przesady. I pyta, czy jej mogę kupić papierosy. Dwie paczki. No jasne, że mogę, choć może powinienem odmówić? Nie wiem. Kobietom podobno się nie odmawia. No i daje mi 50 zł. Ja kupiłem swoje, tzn. 8 piw, no i tej wziąłem 1 paczkę, bo zapomniałem, że chciała 2. Nie mam pamięci krótkotrwałej, zresztą ja już myślałem tylko o tym, żeby się wreszcie napić. Ta z pretensjami, że 2 chciała. Mówię, że jak chce, to wrócę i jej kupię cały karton. Speszyła się i powiedziała, że nie, wystarczy. Oddałem resztę i idę na chatę. No i sobie teraz piję. Nie wiem, nie rozumiem, jak w takim wieku, jak one, można mieć takie ciśnienie na palenie, żeby stać koło Żapki i prosić obcych ludzi o kupienie papierosów. #coterozowepaskitojanawetnie
  • 19
Gdybym miał gumki, to może bym zaproponował, żeby sobie siąść niedaleko tam, na ławeczce pod dębem. Ale nie. Przeprowadzę się do Krakowa, to znajdę sobie równie młodą, ale niepalącą. Wypije się czerwone winko do zupek chińskich i przy muzyce Andre Rieu można coś działać.
@Crystalish: Usunąć to ja mógłbym ciebie. Za pierwszym wyjściem wziąłem pistolet, bo miałem przy sobie za dużo drogiego sprzętu, a za drugim zostawiłem, bo miałem tylko telefon i trochę pieniędzy. Zresztą mijałem na moście, wąskim chodnikiem, grupkę gogusiów, to gęsiego szli, bo bym #!$%@?ł jednemu łokciem, a reszta by uciekła.
Usunąć to ja mógłbym ciebie. Za pierwszym wyjściem wziąłem pistolet, bo miałem przy sobie za dużo drogiego sprzętu, a za drugim zostawiłem, bo miałem tylko telefon i trochę pieniędzy. Zresztą mijałem na moście, wąskim chodnikiem, grupkę gogusiów, to gęsiego szli, bo bym #!$%@?ł jednemu łokciem, a reszta by uciekła.


@S4MSEX:
po pierwsze - groźba karalna
po drugie - jak ty z takim #!$%@? umysłowym przeszedłeś testy psychologiczne, ze ci bron dali?
po pierwsze - groźba karalna


@korynt: Czyli jestem u prokuratora? O ile byś się założył, że na trzeźwo w identycznym teście IQ biję Cię co najmniej o 30 punktów?