Wpis z mikrobloga

@korynt: Wiesz - mężczyźni tak mają, że nawet jak się ogolą, to zarost jest widoczny. To dlatego, że od wieloletniego golenia włos staje się grubszy. To taka oznaka dorosłości. Będziesz starszy, to sam zobaczysz :)

@Gaki1992: Zacząłem już jakiś czas temu, a na efekty trzeba trochę poczekać. I co? Głupio ci ( ) ?

Swoją drogą @korynt i @Gaki1992 - jak to się stało, że
@thus: Twój wygląd nie pasuje do treści które przedstawiasz, przez co twoje filmiki mają małą wiarygodność. Pulpecik z koprem pod nosem mówi mi o rozwoju osobistym i wychodzeniu ze strefy komfortu, taaa. To tak jakby bezdomny mówił o inwestowaniu pieniędzy.

I do tego jeszcze ta śpiewka o hejtowaniu, teraz to nikomu nie można powiedzieć słowa krytyki, czy wytknąć błędu bo się automatycznie jest hejterem. Jak w realnym świecie (nie w internetach)
@korynt: Znam działanie mirko i kumam... ale widzisz - nie dałeś mi żadnej emotikony na końcu i tak po prostu zabrzmiałeś właśnie jak typowy hejter, o którym mówi @Gaki1992 ;).

@Gakki1992: A widzisz... taką krytykę to ja rozumiem, szanuję i co więcej - lubię. Na górze dałeś zdanie jak u @korynt - tym razem jednak zakończone "kropką nienawiści". To, co do mnie mówisz, do mnie dociera znacznie bardziej niż to