Wpis z mikrobloga

1. Laska zagaduje na #badoo
2. Przejdz na tel
3. Umow sie
4. Laska wjezdza z wozkiem i jednym gowniakiem pod reka.
5. Wtf ja #!$%@?
6.Pytam twoje?
7. Laska ze tak i czy mi cos nie pasi?
8. Ja tak ze autobus mam za 5 minut wiec nara xD
9. Pisze mi sms ze jestem niedojrzalym dzieciakiem, ze tylko prawdziwy facet potrafi pokochac bla bla teksty z damskim obrazkow.
10. Jak do 30 kogos nie znajde to bede na takie cos skazany xD
#randki #calezycienaprzegrywie
  • 58
ciekawe jak duża szansa, na to że jakby już poczuła się pewnie przy jego boku byłoby "głowa mnie boli ide dać dupy znajomemu, zostań z dzieckiem" xD


@Master_Xabies: Ona była raczej nie z takich. Po prostu facet jej nagle zmarł jakoś tak w 3 miesiące po tym jak dowiedział się, że jest chory. Laska nie mogła się pozbierać, nie winię jej. Największą inbę #!$%@?ły jej koleżanki, głupie dupy co mnie z
@Przegrywens: Oj też bym się wkurzył w takiej sytuacji, chociaż byłem w poważnym związku z nieswoim dzieckiem, ale poznaliśmy się w pracy i poznałem to dziecko zanim doszło do randkowania. Są plusy i minusy, minusy są duże, często trzeba gdzieś wozić, trudno zaplanować czas tylko z mamą itp. Plus jest taki, że teraz już wiem z czym się to je i chyba będę lepszym ojcem dla swoich dzieci po takim doświadczeniu.
więc ja byłem oprany i wykarmiony bez proszenia się


@Mordeusz: XDDD

Tak poza tym, czemu się rozstaliście? Czy fakt, że posiadała dziecko choć w minimalnym stopniu się do tego przyczynił?
@Aerials: Przeciwnie, to że posiadała dziecko spowodował że próbowaliśmy o wiele bardziej i dłużej ratować związek niż gdyby dziecka nie było. Uważam to za jedną z moich największych porażek życiowych, że się nam nie udało, dziecko z tzw. rozbitej rodziny (choć była radosna, normalna, nie płakała po nocach czy coś) znalazło jakieś oparcie we mnie przez lata i tu nagle kolejny partner matki znika z jej życia. No ale niestety, dalsze
@SzalomMosterdzieju: Rozumiem, co chciałeś powiedzieć, ale nie jest z góry powiedziane, że taki układ nie byłby niemożliwy. Oczywiście pod warunkiem pełnej transparentności i szczerości ze strony tej panny. Wszak historia każdego człowieka jest inna i nieślubne dziecko nie zawsze(choć pewnie najczęściej) świadczy o tym, że dana panna dawała na lewo i prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) @SUPERMARIAN: No co się czepiasz- nowoczesna rodzina :P
@Przegrywens: A tak na poważnie. Byłem razem przez ponad dwa lata z dziewczyną z dwójką dzieci. Laska 9+/10 pod każdym względem i co ciekawe prowadząca świetnie prosperującą firmę. Ale fakt, że ma dzieci ( i to z przypadkowymi kolesiami) był dla mnie niekomfortowy. To było trochę jak byś oglądał genialny film w kinie, a jakiś koleś obok co jakiś czas siorbał kolę. Ja zdecydowałem się wyjść z teatru. To tak ode