Wpis z mikrobloga

@themindcrusherHS: Niestety nie mam nic więcej. Pracuję na laptopie z 2006 roku z integrowaną kartą. Wiem, strasznie to smutne. Zamieszczony obrazek prezentuje liquid'y do e-papierosów. Inspiracją była branża w której pracuje. Prowadzę niezależny sklep dla e-palaczy. Wizualizacja 800x600 i 400 sampli (mój komp taki szybki) lekki retusz kolorów w PS.
@Parter: Oj, to się chyba z 5 godzin renderowało co? Ja renderuję na i7, jednak również na laptopie, czasem czasy mnie dobijają. Ale najważniejsze - nie poddawać się. Jeszcze raz - ładna kompozycja, poprawnie oświetlona, pomysłowe modele i ogólnie wykonanie na plus. Ciecze trochę żelkowato wyszły, jednak wiem, że dokładniejsza symulacja liczyłaby się pewnie do przyszłej soboty. Ile czasu na to poświęciłeś i jak długo pracujesz w blenderze? Pozdrawiam. :)
@themindcrusherHS: Z blenderem mam styczność od zeszłego roku. Od maja staram się poświęcać temu w miarę możliwości. Wiem, że lepszy sprzęt (karta graficzna - renderowanie na GPU) byłby dawką dodatkowej chęci do działania. No, ale tak jak napisałeś - blender uczy wytrwałości :) Nad tymi modelami pracowałem w sumie ok 4h nie licząc renderowania.