Wpis z mikrobloga

bzdurne porównanie, kupując tańszego PC masz takie same możliwości jak na droższym maku


@mr03: No chyba nie. Starczy wymienić dwie rzeczy: czas pracy na baterii oraz przede wszystkim OS X. Pewno znajdą się też inne...
  • Odpowiedz
widzisz juz roznice? Ja potrzebuje ssd, w tanich laptopach nie ma takich dyskow i jeszcze kilka lat minie zanim cos sie zacznie pojawiac, to jest ta roznica ze apple zawsze ma cos pierwsze i to inne firmy wzoruja sie na nich. Trzeba sie z tym pogodzic czy sie to komus podoba czy nie


@whahazhutou: Trochę błędne wnioski. SSD to standard od lat. Apple raczej tu nawet nie był prekursorem. Kwestia
  • Odpowiedz
Mam przypomniec plucie jadem na sluchawki Beats by dre? Debile podawali przyklady sluchawek niby lepszych za polowe ceny. Tylko ze one wygladaly tak gowniano ze bym sie z tym wstydzil na miasto wyjsc.

Nie wiem czy ci w zyciu nie poszlo czy jeszcze nie zarabiasz pieniedzy, ale jak kiedys bedziesz mial troche wiecej pieniedzy to zrozumiesz to.


@whahazhutou: Mogę sobie kupować beatsy codziennie, stać mnie. Ale i tak nie kupię
  • Odpowiedz
@szpongiel: No tak, ty to jestes smakosz, kiepskie brzmienie hehe. Pewien czas temu bylem w pewnym sklepie, sluchawki od tych za 20 zł do 4000 zl. Oczywiscie te po kilka tys byly lepsze, ale do 1000 zl? Beatsy nie mialy sobie rownych. Popatrzylem na modele ktore polecaja wykopki co niby za 300 zl lepsze, bym sie wstydzil to na glowe zalozyc, do piwnicy i grania w cs'a moze wystarcza.

  • Odpowiedz
gdybym mial sie smiac z osob ktore nosza c-----e spodnie to bym nie przestawal sie smiac jak tak ubranym mozna z domu wyjsc


@whahazhutou: Ja tam się śmieję z tych wszystkich rurkowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam nie jestem audiofilem, ale w tej samej cenie co beatsy wolałbym wybrać lepsze słuchawki. Wygląd wyglądem ale jak sama nazwa wskazuje słuchawki służą do słuchania.
  • Odpowiedz
@szpongiel: a spodnie do nakladania na dupe ale chyba jak kupujesz to nie mowisz sprzedawcy zeby dal jakies tam byleby pasowaly tylko wybierasz ktore dokladnie. Poza tym dodam cos bo wykopki nie rozrozniacie rurek od spodni slim fit. Wygoogluj sobie jak takie spodnie wygladaja. Rozumiem ze spodnie od garniaka masz szerokie jak dziadki w PRLu?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@whahazhutou: Wszelkie spodnie mam normalne, tzn. nie opinające w żadnym punkcie.
Opinający nogi element męskiej garderoby nazywa się kalesonami i nosi pod spodniami gdy jest zimno.
Oczywiście średnio mnie grzeje co noszą rurkowce. Natomiast mam problem z tym trendem, gdyż bardzo trudno mi znaleźć spodnie które nie będą ciasne w udach, a jednocześnie za szerokie w pasie. Gdyby w sklepach wciąż był wybór, to bym miał totalnie w------e na młodych
  • Odpowiedz
@szpongiel: ty chyba w Korei mieszkasz bo w Polsce odsetek kolesi w prawdziwych rurkach jest porownywalny do smierdzacych metali. Nadal polecam ci zobaczyc różnice pomiędzy skinny a slim fit bo wiekszosc ludzi chodzi w tych drugich ktore nie są rurkami
  • Odpowiedz
@lerner: Miałem nieaktualne wyobrażenie alienware. Jednak są cechy wspólne z razerem w aktualnych modelach. Ciemna kolorystyka obudowy oraz jednolity ale kontrastowy kolor podświetlenia. Trochę krzykliwe ale mimo wszystko minimalistyczne. Przy czym alienware to wciąż klocek, a razer wygląda jak macbook, który "przeszedł na ciemną stronę mocy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@whahazhutou: Mnie nawet nie chodzi o to ile osób w tym chodzi, tylko jak silnie ten trend jest widoczny na sklepowych półkach.


Na hasło "spodnie męskie slim fit" w google images sytuacja wygląda jak na załączonym obrazku.

Jak dla mnie około połowa to rurkowcowe opinacze, a 3/4 z nich mógłbym nie próbować nawet mierzyć, bo by się zacięły na udzie xD Ewentualnie weszły ale opinały tak, że niewygodnie i
szpongiel - @whahazhutou: Mnie nawet nie chodzi o to ile osób w tym chodzi, tylko jak...

źródło: comment_qUw7tTlpKZa6ArFwV8lABwEg09x91M2Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@szpongiel: polowa spodni z tego obrazu to rurki czyli skinny fit. Ogarnij sobie rurki na nogach kobiet, jesli w takich chodzi pol miasta to nie wiem gdzie ty mieszkasz. W sklepach masz wszystkie rodzaje spodni wiec tez widze ze slabo patrzysz na polki
  • Odpowiedz