Wpis z mikrobloga

via Android
  • 425
@kiszczak: sam twój nick powinien mi zasugerować z kim mam do czynienia. Sortowanie społeczeństwa na takie warstwy według prywatnej wiadomości świadczy tylko i wyłącznie o patologii umysłowej z twojej strony.
  • Odpowiedz
@jcdmaj: Skąd to odbicie piłeczki? Czyżby wynikało z frustracji? Chciałeś mieć damę, a wyszło jak zwykle?:)
Prywatna rozmowa czy nie prywatna- kobieta używająca takiego słownictwa jest przez normalnych mężczyżn uważana za Karynę z blokowiska. Uosobienie wszelkich stereotypów. Nie wyobrażam sobie, by moja dziewczyna tak flugała. Niemniej jednak uważam, że do siebie pasujecie skoro nawet nie załapałeś o co mi chodzi. No i ta wisienka na torcie w postaci płytkiej hipokryzji- ocenianie
  • Odpowiedz
via Android
  • 265
@kiszczak: z jakiej niby frustracji? Skoro dla Ciebie jedno przekleństwo z ust kobiety świadczy o jej środowisku, to życzę powodzenia w szukaniu prawdziwej damy. Jak się denerwujesz i to konkretnie, a przy tym nie użyjesz ani jednego wulgaryzmu to szczerze podziwiam, przejawu hipokryzji nie odczuwam, po nicku mogłem się spodziewać jedynie tego typu komentarzy.
  • Odpowiedz
@jcdmaj: Przekleństwo pisane, a nie wykrzyczane świadczy jednoznacznie o obyciu z wulgaryzmami owej dziewczyny.
Nie mam zielonego pojęcia dlaczego odnosisz się do mnie- ja jestem mężczyzną. Mężczyźni są od kobiet różni, więc są oceniani w innych kategoriach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 45
@kiszczak: jak miała by mi je wykrzyczeć, skoro znajduje się x-dziesiat kilometrów ode mnie?
Myślę, że skoro segregujesz w ten sposób ludzi, to również i mężczyzna oceniany powinien być pod względem kultury osobistej. Tak więc skoro w życiu udało Ci się kląć, to czy według siebie, zaliczasz się do patologii i sebixow z blokowiska? Bo o ile się nie mylę, również najwięksi artyści używają tego typu języka, wliczając w to kobiety
  • Odpowiedz
@jcdmaj: No właśnie w tym rzecz- powinna była odpuścić przekleństwo. A Ty nawet tego nie rozumiesz:)
Tak, czasem klnę. Tylko i wyłącznie w towarzystwie mężczyzn i nigdy na piśmie. I to właśnie według takich standardów należy oceniać mężczyzn.
  • Odpowiedz
@dominic93: #!$%@? mnie pisanie ci, tobie z wielkiej litery. Już wyobrażam sobie karyne, co jedyna rzecz jaka wyniosła z lekcji polskiego to ten nawyk, nie wiedząc ze pisze sie tak tylko w listach
  • Odpowiedz