Wpis z mikrobloga

oto być może przełomowy moment w Polsce, a przynajmniej prztyczek w nos dla każdego, kto uważa, że ludzie obejmujący poważne stanowiska nie mogą mieć tatuaży. no cóż, jeśli prezydent miasta to nie jest poważne stanowisko, to nie wiem, jakie nim jest :)

#tattoo #tatuaze #tatuazboners #sscherzosoup #rybnik
Pobierz SScherzo - oto być może przełomowy moment w Polsce, a przynajmniej prztyczek w nos dl...
źródło: comment_ukHBhvXfdplHRBy2bKf35eDZfIiiEtoF.jpg
  • 66
@Francisco_dAnconia: nie kojarzą się tak wszystkim, więc nie uogólniaj w ten sposób, bo jest to zwyczajnie nieprawdziwe. większości społeczeństwa - jakieś poparcie, czy tylko domniemasz?

moje pokolenie (nie wiem, z jakiego Ty jesteś) już postrzega je inaczej. ja nie biorę pod uwagę opinii trolli z internetu w ocenie postrzegania takich rzeczy, bo jest to niemiarodajne. ponadto w internecie tacy ludzie mają "jaja", by napisać, a w świecie rzeczywistym by słowem nie
@SScherzo: Jesteś chyba rok czy dwa młodsza, więc raczej jesteśmy jedno pokolenie (;
Nie napisałem jak, więc nie uogólniaj (; Chodzi mi o to, że osoby wytatuowane absolutnie nie kojarzą się z biznesem, polityką czy innymi 'poważnymi' dziedzinami. Fakt, może po prostu obracam się w zaściankowym towarzystwie, ale o ile stało się to czymś normalnym wśród 'zwykłych' ludzi, to ciągle wśród osób pełniących funkcje publiczne (lub w biznesie) wydaje się to
@Francisco_dAnconia: i nie dziwię się, bo w polityce nie chodzi o to, żeby się reklamować wizytą w studio tatuażu. ale widzisz, Biedroń jakoś prezydentem został, a każdy wiedział, że jest gejem. i o to właśnie chodzi, żeby kompetencje były ponad takimi rzeczami jak orientacja, rasa czy tatuaż.
@SScherzo: Jestem jak najbardziej za tym, żeby kompetencje były najważniejsze.
Natomiast ja już chyba jestem permanentnie zepsuty, bo mi by to ciągle delikatnie przeszkadzało. W takim sensie, że kandydat na poważne stanowisko musiałby się, jak dla mnie, wykazać bardziej niż ktoś bez tatuaży, własnie żeby zatrzeć to wrażenie.
Ale cholera, może to wynika z faktu, że sam bym sobie jakiś zrobił, ale ciężko się zdecydować jaki konkretnie (;
@SScherzo: dalej uważam za przesadę napisanie o możliwym przełomie( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Francisco_dAnconia: Kolega kiedyś podzielił się spostrzeżeniem, że zauważył, że dużo wytatuowanych ludzi gotuje w food truckach( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wyobrażam sobie wytatuowanego pracownika banku(mam na myśli dużą ilość tatuaży). Dla mnie taka osoba kojarzyła by się z brakiem kompetencji. Ale wyobrażam sobie
@mraauuu: ale to jest tylko kwestia wyobrażeń. w innych krajach to nie jest taka abstrakcja. jest to zatem tylko i wyłącznie kwestią kultury panującej w danym kraju. a ona się zmienia.
@mraauuu: nie przekonał, bo teraz kobieta w spodniach to norma.

Ty dostrzegasz, ale być może osoby wytatuowane wolą objąć inne stanowiska, niż te, które Ty im przydzielasz swoimi wyobrażeniami.