Wpis z mikrobloga

@SScherzo: Nie przekonał mnie, że to to samo. Bo ja po prostu mówię, że mają kwalifikację do innych prac, a kobieta nie miała do żadnych w/g przeciwników.

Oczywiście, że mogą sobie pracować gdzie chcą. Nic mi do tego. Po prostu uważam, że z powodu nabytych umiejętności podczas noszenia tatuaży mają łatwiejszą są bardziej przygotowanymi do konkretnych zawodów.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Przez to że mają tatuaże nabywają umiejętności miękkie potrzebne w niektórych pracach.

Dodatkowo dużo tatuaży posiada określony typ ludzi, który również lepiej sprawdza się w pewnych pracach niż w innych.
  • Odpowiedz
@SScherzo: To że kiedyś też sobie pewnie strzelę jakąś dziarę nijak ma się do tego, że uważam, że ten pan właśnie pozbawił się szans na reelekcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SScherzo: Generalnie w nosie mam co kto ma pod koszulą czy na dupie. Kwestia tego jakie to tatuaże. Znam ludzi, którzy mają tatuaże a przez lata o tym nie wiedziałem, po prostu nie wchodziły im na ryj, szyję czy nie były na stopach/dłoniach :P
  • Odpowiedz
@PlusMinus303: Równie dobrze można czerpać wiedzę z Klanu np. na temat pracy w agencji reklamowej albo sposobów zachorowań na HIV( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SScherzo: Spoko. Oczywiście mowa tutaj o osoba, które mają dużo tatuaży, czyli zakładam, że są sytuacje (może nawet bardzo częste) kiedy je widać.

Skoro je widać, tzn. że ludzie zwracają na nie uwagę. Skoro zwracają uwagę to jest duża szansa, że właściciel to zauważy. Po drugie robi sobie dużą ilość tatuaży, nie wszystkim się one podobają. Po trzecie z czasem niektóre tatuaże mogą tej osobie przestać się
  • Odpowiedz
  • 0
@mraauuu: nie ma na pewno reguły, bo część sobie radzi, a inni pewnie mniej (ale wtedy jest im bardzo ciężko). jest to więc raczej indywidualne, szczególnie ze na stanowisko managera składa się troche wiecej istotnych cech, choc taka konfrontacja pewnie jest bardziej na korzyść. w tym kraju faktycznie jest to troche rodzaj walki, ale ja osobiście wolałabym, by tego nie było. bo po co sie takimi bzdurami zajmować?
  • Odpowiedz
@SScherzo: Regułę trzeba by udowodnić, więc się zgadza, ze nie można pisać że istnieje. Nazwijmy to bodźcem sprzyjającym pracy na podobnych stanowiskach.

w tym kraju faktycznie jest to troche rodzaj walki, ale ja osobiście wolałabym, by tego nie było. bo po co sie takimi bzdurami zajmować?


Z drugiej strony raczej normalną rzeczą jest, że coś kolorowego i ładnie wyglądającego będzie przyciągać wzrok. Znam osobę, która ma dużo tatuaży (niektóre ładne) i się dziwi, że ludzi zwracają na to uwagę
  • Odpowiedz