Wpis z mikrobloga

Moja kolezanka ma #maniaprzesladowcza i wierzy w teorie spiskowe.
Ma wszystko poukrywane na fb, uwaza ze ktos czyta jej wiadomosci, za kazdym razem z lękiem odbiera kazde "powiadomienie" na twarzoksiazeczce, uwazajac ze pewnie ktos ja oznaczyl na jakims kompromitujacym zdjeciu albo zrobil fotomontaz z jej osoba.
Kiedys w pracbazie ktos zazartowal, zebysmy weszly na jakis portal spolecznosciowy na komputerze rejestrujacym nasza prace. Zart polegal na tym, ze tam sie nie ma wifi ani nawet windowsa, ale moja kolezanka zbladla. "Hurr Karyna o co mu chodzilo. Nie to nie byly heheszki na pewno co ty gadasz, naiwna. Wystalkowali nas i napisali obrazliwe rzeczy we internetach. Szypko do domu, musimy sprawdzic i usunac konto"
Ma momenty ze mysli, ze jest glowna postacia w truman show. Mowie jej wtedy ze przeciez byla zagranico, nawet w Australii, ale to do niej nie trafia. No bo co to za problem wstawic ekrany HDD zamiast okien, podmienic maty pod nogami i pierdyknac pare kangurow. A w ogole to ile mi placa za udawanie kumpelki i czy mam wewnatrzuszna sluchawke ze nie widac.
-_-

#truestory #coolstory #bekazrozowychpaskow
  • 8