Wpis z mikrobloga

Jutro do weterynarza na renten żuchwy, oby wszystko było ok.
Wczoraj jak oglądałam serial, to siedziałam po turecku. I już na początku filmu Felicja przyszła i siadła sobie pomiędzy moimi nogami, i tak razem oglądaliśmy. Czasem aż się zaczynam martwić, co ona tak się przytula, a mało chodzi. No ale w sumie, sama jej nie pozwalam na zbyt dalekie dystanse, tyle co po łóżku.

Bardzo pomału, ale jednak już, zaczynam się rozglądać za drapakiem.

Podejrzewam, że nie pisałam, że jeszcze 100 zł doszło, ale jeszcze to zaraz sprawdzę.
EDIT No, nie pisałam, więc tak, w tym tygodniu jeszcze 100 zł doszło. Jutro zrobię kolejne podsumowanie wydatków.
#felicjazdrowieje #pokazkota #kot
Pobierz ostrzyjnoz - Jutro do weterynarza na renten żuchwy, oby wszystko było ok.
Wczoraj jak...
źródło: comment_eCwNnH1w7PlGDdlUuH36pxU2xps5bh38.jpg
  • 37
@mocnydrwal: Kolejny raz ktoś mi to wrzuca, i kolejny raz na zdjęciu to nie ja gram główną rolę. Jak powiedział @Szalony-Janusz: , moje nogi są w TLE. Więc nie wiem, czemu kolejny raz jestem o to posądzana. Patrząc na perspektywę, mogłam zrobić zdjęcie, żeby moje cycki były na pierwszym planie. Nie zrobiłam tego, więc nie rozumiem, o co chodzi. Czy każde zdjęcie dziewczyn musi mieć taki komentarz? :(
@ostrzyjnoz: no widocznie stwierdzila, ze tak wychodzi najlepiej i sie tego trzyma. jesli chodzi o to ze malo chodzi - no tyle czasu byla praktycznie unieruchomiona w klatce, ze pewnie zapomniala jak to sie robi. a z miednica lepiej?
@Darjo: Chodzi w miarę dobrze, tylko ją zarzuca na lewą stronę. Obawiam się, że jej tak zostanie... Ale skacze dobrze i w ogóle, więc mi to nie będzie przeszkadzać, jeśli zawsze będzie miała taki problem.
@Simfecstio: A co, miałam ją zrzucić z kolan, żeby jej zdjęcie zrobić? Zresztą, to nic by nie dało, zaraz znowu by do mnie przyszła i się przytuliła.