Wpis z mikrobloga

Jutro do weterynarza na renten żuchwy, oby wszystko było ok.
Wczoraj jak oglądałam serial, to siedziałam po turecku. I już na początku filmu Felicja przyszła i siadła sobie pomiędzy moimi nogami, i tak razem oglądaliśmy. Czasem aż się zaczynam martwić, co ona tak się przytula, a mało chodzi. No ale w sumie, sama jej nie pozwalam na zbyt dalekie dystanse, tyle co po łóżku.

Bardzo pomału, ale jednak już, zaczynam się rozglądać za drapakiem.

Podejrzewam, że nie pisałam, że jeszcze 100 zł doszło, ale jeszcze to zaraz sprawdzę.
EDIT No, nie pisałam, więc tak, w tym tygodniu jeszcze 100 zł doszło. Jutro zrobię kolejne podsumowanie wydatków.
#felicjazdrowieje #pokazkota #kot
ostrzyjnoz - Jutro do weterynarza na renten żuchwy, oby wszystko było ok.
Wczoraj jak...

źródło: comment_eCwNnH1w7PlGDdlUuH36pxU2xps5bh38.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Trochę taki sam jak mój... z tym że podchodzę do niego dość wrażliwie bo: Jakbym zakazywał podrapać to by siknął by jeszcze więcej (a tak to raz a już nie siknie.),Praktycznie on sam poprosi żeby on wychodził za drzwi (chyba że jakiś aktywny pies ganiający koty a spokojny i przyswojony to wątpię żeby był zniechęcony...),A nawet wchodzi pode mną żeby on by usiadł obok mnie - A nie raz
I.....m - @ostrzyjnoz: Trochę taki sam jak mój... z tym że podchodzę do niego dość wr...

źródło: comment_XOSByVLBN2BY8mrI9k7D4uOKsoMxhNsP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: chcialem napisac, że czuje rybke ale to w sumie idiotyczne. A zjada wszystko? Kot znajomego jest gruby i caly czas probuje wyłudzić więcej jedzenia. Chociaz chyba koty nie powinny mieć pełnej miski cały czas? Chociaż moj pies ma i gruby nie jesy.. hm
  • Odpowiedz