Wpis z mikrobloga

Sore ga Seiyuu odcinek 6 - pierwsza komplikacja w zespole

Po 5. mniej lub bardziej lekkich odcinkach czas na dramę. Podaną w sensownej, ironicznej i zamykającej się na jeden epizod formie. Początkowo myślałem, że nadmierne napalanie się głównej bohaterki zostanie ugaszone w bardziej zabawny sposób, a... tutaj kopniak w ambicje podwójny. Aż poczułem #feelsy , jednocześnie twórcy anime zadbali, aby cały motyw nie był wyolbrzymiony, a pozostał zwykłą codzienną porażką młodego człowieka. Dołem, z której łatwo wyjść.

W końcu główna bohaterka jest już kobietą, a nie licealistką, pomimo swojego moemowego wyglądu, więc to ważne, aby zachować pewien umiar w przedstawianiu tego typu wydarzeń.

No i w bardzo zwinny sposób w te marzenia wrzucono gościa specjalnego - znaną aktorkę głosową, grającą pewne znane postacie typu tsundere (w tym także tą pochodzącą z uniwersum, z którą seria jest powiązana ^^).

Oczywiście obok tej dramy jest też sporo humorku - końcówka mnie rozbawiła. Kompetencja managera level 0 - tak podciąć darmową promocję debiutowi swoich podopiecznych ^^'

#anime #soregaseiyuu #animenowysezon #masumiasano #kenjirohata #hayatenogotoku
80sLove - Sore ga Seiyuu odcinek 6 - pierwsza komplikacja w zespole

Po 5. mniej lu...

źródło: comment_SoYQ9PN1lU3k22vC4C2HXvLfSoAGHKrW.jpg

Pobierz