Wpis z mikrobloga

Wołam posiadaczy #meizu #m2note Panowie i Panie. Gdzie najlepiej, najtaniej i najpewniej kupić ten telefon?
Na #gearbest w opisie jest napisane, że telefon posiada system z różnymi językami w tym PL prawda to?
Jak wygląda sprawa z sieciami działają polskie bez problemu?
W telefonie jest Android 5.0 z jakimś brandem czyli nakładką meizu czy można wgrać jakiś inny rom?
Jak sprawuje się ten telefon?
Proszę o jakieś szersze odpowiedzi i wyjaśnienia jeśli komuś w ogóle będzie się chciało coś napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam was mireczki
#smartfon #android #telefony #kupie #chinskiecuda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ratriczek: Ciekawi mnie najbardziej jego oprogramowanie co to tak naprawdę jest i jak się sprawuje? Da się na niego wgrać jakis inny ROM? Ten Polski język jest faktycznie polski czy pół na pół jak w innych chińczykach? Jeśli byś mógł to opisz swoje wrażenia wady i zalety tego telefonu :)
  • Odpowiedz
@janek1740:
Także ciekawi mnie jakość spolszczenia.Jak z łącznością?LTE sprawuje się bez problemów?Wifi nie gubi sygnału?Jak prezentuje się FlymeOS,nie gryzie się z aplikacjami?Co do samego telefonu to istnieje kilka wersji:
I-wersja międzynarodowa
A-wersja uniwersalna przeznaczona na rynek azjatycki
U,C-wersje przeznaczone dla chińskich
  • Odpowiedz
@janek1740: @neXes:
1. Na razie innych romów nie ma, bo jest zablokowany bootloader. I nie prędko go odblokują podobno.
2. Ja mam wersję chińską i polski był 75/25. Po aktualizacji zniknął zupełnie, ale mi to nie przeszkadza bo i tak miałem cały czas ang.
3. Lte normalnie działa. Wifi raczej z tych słabszych troszkę. Router stoi w pokoju obok za ścianą. Meizu ma 3/4 kreski, kindle 4/5, redmi 1s 5/5 i jiayu f2 również 5/5. Innych tel aktualnie nie mam do porównania.
4. FlymeOS to całkiem przyjemna nakładka. Jednak porównująć do CM 12 to ilością ustawień nie grzeszy. Jendak dla standardowego użytkownika powinny wystarczyć. Na pewno gryzie się z dymkami messengera, lepiej korzystać z apki. Z pozostałymi 50 apkami nie zauważyłem problemów.
5. A propos wersji. Podobno I od A ma te same podzespoły. Gdzieś na telchina przewniął mi się link do instrukcji wgrywania systemu I na telefon A. Wg mnie warto brać A, bo tańsza, a roboty z usuwaniem chińskich
  • Odpowiedz
@Ratriczek:
Dzięki za odpowiedz.Mam jeszcze pare pytań:

1.Telefon się nie przegrzewa?
2.Jak ocenisz jakość oraz intensywność dzwięku?Jak to wygląda na słuchawkach.
3.Jak sprawuje się ekran.Ponoć jest bardzo dobry.
4.Co powiesz na temat aparatu.Dioda LED daje rade?
  • Odpowiedz
@janek1740: @janek1740:
1. podczas jakiejś intensywnej pracy albo jak się odpala to czuć, że jest ciepły. Ale po chwili stygnie. w czasie normalnego korzystania ma około 30-35°. na pewno grzeje się mniej niż elephone p7000 kolegi.
2. mam słuchawki bt, więc nie wiem. dzwonek słychać, bo głośnik jest na krawędzi tel, a nie na spodzie.
3. wyświetlacz naprawdę ładny. kolory ma ładne i jest jasny. wczoraj
  • Odpowiedz