Wpis z mikrobloga

@iwarsawgirl: @loczyn: W wieku DiCaprio to na pewno Tom Hardy, Christian Bale i Michael Fassbender. A żeby nie było że oszukuję dając tylko Brytyjczyków, to jeszcze Oscar Isaac, Ben Mendelsohn, Joaquin Phoenix i Edward Norton.

Leoś jest nawet dobrym aktorem jak się postara, ale na pewno nie najlepszym w swojej grupie wiekowej (bo tak najsprawiedliwiej oceniać).
@iwarsawgirl: Hardego bardzo lubię, fajny badass, do roli Maxa z Fury Road był idealnie dobrany ale to troche aktor jednej miny jak Keanu, moim zdaniem sama gra aktorska odstaje od wielu, wielu czołowych aktorów Hollywood.

Dla mnie Leonardo oczywiście genialny i niedoceniony aktor, dawno powinien mieć oskara, Norton, genialny aktor, urzekł mnie w Birdmanie, choć zagrał podobnie jak w Fight Club to nadal kozak, tam też pojechał Keatn z koksem. No
Hardego bardzo lubię, fajny badass, do roli Maxa z Fury Road był idealnie dobrany ale to troche aktor jednej miny jak Keanu, moim zdaniem sama gra aktorska odstaje od wielu, wielu czołowych aktorów Hollywood.


@Hadzi: Jeśli oglądałeś Hardy'ego wyłącznie w Fury Road, to faktycznie może to być Twoim zdaniem aktor jednej miny. Ale po obejrzeniu chociażby Bronsona, Lawless, TTSS, Peaky Blinders czy nawet tej nieszczęsnej Incepcji nie wiem jak ktokolwiek mógłby