Wpis z mikrobloga

LeBron James rządzi obecnie zarówno ligą NBA jak i reprezentacją kraju (mowa oczywiście o reprezentacji USA). Obecnie w Las Vegas trwa pierwszy obóz przygotowawczy kadry USA do Mistrzostw Świata które odbędą się w przyszłym roku. James łaskawie się na tym obozie w ostatniej chwili zjawił, ale do zdjęcia grupowego się nie ustawił, na treningi zresztą też przychodzi tylko wybrane.

Inni zawodnicy (nawet Ci kontuzjowani jak Kevin Durant, Carmelo Anthony czy Kevin Love) przybyli bez mrugnięcia okiem mimo tego, że nie każdy z nich czuł się sprawny na 100%. I UWAGA - właśnie przeczytałem informację, że spośród ponad 30 zawodników którzy zostali zaproszeni na zgrupowanie zostanie wyłonionych 12 którzy zagrają w Mistrzostwach. Wśród tej 12-stki jedno miejsce jest ZAREZERWOWANE dla LeBrona Jamesa, bez względu na to kiedy ogłosi decyzję o chęci gry w reprezentacji. Natomiast co można przeczytać dalej - otóż można przeczytać iż James swoją decyzję o grze w kadrze ogłosi po zakończeniu następnego sezonu, czyli na około 2 miesiące przed Mistrzostwami.

Krótko mówiąc - LeBron i jego pacynki, każdy gra tak jak on sobie tego zażyczy. Jesteś najlepszy na świecie to każdy, nie ważne czy zawodnik, agent, czy menadżer reprezentacji będzie skakać wokół Ciebie. Nie bez kozery gościu ma ksywę KRÓL.

#nba #koszykowka #sport
  • 12
@MuzG: No dobra, a teraz powiedzmy że nie ma tergo info. Przecież niezależnie od tego co się nie wydarzy i tak są przynajmniej 2 miejsca, które bezwzględnie należą się Jamesowi i Durantowi, niezależenie od wszystkiego, co się może w ogóle wydarzyć. Taka kolej rzeczy, że jak tych dwóch pojedzie to złoty medal nie może nigdzie uciec

Kogoś ten news dziwi, wiadome że gość pojedzie na igrzyska jak tylko będzie chciał? Identycznie
@Vojtazzz: Czy ja w którymś momencie mojego wpisu potępiam taką kolej rzeczy? Wpis miał jedynie charakter informacyjny, tak żeby uświadomić niezbyt zaznajomionym z tematem z LeBron to obecnie król nad króle w koszykówce w wielu aspektach.

Z Jordanem było zresztą tak samo - powiedział że nie pojedzie na IO w 1992 jeśli zagra Isiah Thomas i "dzięki namowom" Michaela Thomas nie pojechał.