Wpis z mikrobloga

MIRKI POMÓŻCIE! Koleżanka poznała Jarka na portalu http://ask.pl/jarowit i zgadali się, odwiedził ją w jej rodzinnym Płocku kilka razy, powidziała mu za jakiś czas, że jest w ciązy i słuch o nim zaginął. I teraz ma problem nie wie jak go znaleźć, telefon zmienił, nie ma z nim żadnego kontaktu. Ona się boi powiedzieć rodzicom bo jeszcze się uczy. Mówił, że jest z Kielc próbowałyśmy go szukać ale bezskutecznie. Pomóżcie. #zwiazki
  • 32
  • Odpowiedz
@coralinanana: Jarosław Witkowski, Kielce - student 5 roku informatyki (23-24 lata)

zdjęcie na ask.pl należy do jakiegoś modela zagranicznego. tyle udało mi się ustalić resztę niech sąd załatwia.
  • Odpowiedz
@coralinanana: to jest zawsze klasyczny hit. Poznała faceta, poszli kilka razy do łóżka bez zabezpieczeń (bo po #!$%@?, przecież od seksu nie zachodzi się w ciążę) i jest w ciąży. Teraz gorzkie żale, bo typ zawinął się na pięcie. Teraz najlepsze. Nawet go nie znała. LOL. Na jego miejscu też bym się zawinął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@1whose: @xmesaj2: @Revital: hasło klucz "biały wywiad". W tym wypadku jego adres na ask.pl wpuściłem w google. Google wypluło mi to co on sam wpisał o sobie na ask.pl, a co zapamiętał google-bot. Można jeszcze pobawić się w szukanie go na FB, dodać do znajomych i voila, wiecie o nim wszystko :)

Zdjęcie przepuściłem też przez google i wypluł mi jakiegoś Oscara, modela.

Jak widzicie daleko
  • Odpowiedz
@1whose: też to zauważyłem, ale w necie to nie ma co być aż tak podejrzliwym, bo sam tutaj jestem sezamusem, na sadolu mogę być antkiem, na kwejku karku99, a na asku zibisto - nicki przypadkowo wymyślone z dupy.
  • Odpowiedz