Wpis z mikrobloga

MIRKI POMÓŻCIE! Koleżanka poznała Jarka na portalu http://ask.pl/jarowit i zgadali się, odwiedził ją w jej rodzinnym Płocku kilka razy, powidziała mu za jakiś czas, że jest w ciązy i słuch o nim zaginął. I teraz ma problem nie wie jak go znaleźć, telefon zmienił, nie ma z nim żadnego kontaktu. Ona się boi powiedzieć rodzicom bo jeszcze się uczy. Mówił, że jest z Kielc próbowałyśmy go szukać ale bezskutecznie. Pomóżcie. #zwiazki
  • 32
Piszę zupełnie poważnie, ale wiem że wygląda to głupio, nie wiem co to bait, niektóre dziewczyny są głupie, ale to moja koleżanka, wszyscy wasi znajomi są racy inteligentni i nie popełniają błędów, ciekawe??!! Proszę pomóżcie, bo to poważna sprawa.
@coralinanana: sprawę załatwia się chyba przez sąd. Wniosek o ustalenie ojcostwa. Jest zdjęcie, Jest Jarosław W. Jarosławów W. w przedziale wiekowym<30 wielu nie będzie. Jeśli ma nazwisko to w ogóle super. Wtedy chyba kurator sądowy zajmuje się ustaleniem danych gościa, ale to są koszty. Niech lepiej powie rodzicom, bo ciąży i tak nie ukryje i niech sami też pogadają w sądzie.