Wpis z mikrobloga

#zwiazki #feels #przegryw #smutnazaba #tfwnogf

Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie jestem samcem alfa do którego to dziewczyny wzdychają z pożądaniem. Tacy kolesie jak jak nie mają pisanej wielkiej miłości i namiętności. Dziewczyny szaleją za samcami alfa, przeżywają motylki w brzuchu i ogromne emocje na widok umięśnionego faceta 1.90m niczym z okładki pism, czy reklam.

Ktoś taki jak ja nie będzie miał wielkiej namiętnej miłości, bo albo będzie tylko przyjacielem (kimś z kim się świetnie gada i jest super, do rany przyłóż, no ale cóż nie ma namiętności i motylków w okrężnicy) albo będzie postrzegany jako koło ratunkowe (w razie jakby z samcem alfa nie wyszło), albo będzie zwykłym betabankomatem (dla dziecka zrobionego przez samca alfa, który opuścił dziewczynę jak tylko gówniak się pojawił).

Zawsze będę tym gorszym, tym drugim, tym którego dziewczyna weźmie gdy już się znudzi zabawą z samcami alfa (lub bardziej to samce alfa się znudzą tą dziewczyną). Dziewczyna, która będzie ze mną, gdzieś tam w duchu będzie patrzyła na mnie z obrzydzeniem wspominając swoją wielką miłość do superprzystojnego samca alfa z którym to się pieprzyła na okrągło, a ze mną uprawiając s--s z przymusu: bo jesteśmy parą i żeby mnie zatrzymać przy sobie jak już będzie zbliżała się do 30stki.

Jeśli jakaś dziewczyna będzie chciała ze mną być w przyszłości to doskonale zdaję sobie sprawę, że to taka co już zdążyła przerobić te wszystkie samce alfa i szuka jakiegoś spokojnego frajera żeby go doić puki śmierć nas nie rozłączy. Wiem, że takie będą kłamać co do swojej przeszłości, wiem też jaką przeszłość mają. Nigdy w życiu nie dam się zrobić w jelenia, wolę już być sam.

I jestem sam, zawsze byłem, odwieczny tfwnogf.
G.....2 - #zwiazki #feels #przegryw #smutnazaba #tfwnogf 

Doskonale zdaję sobie sp...

źródło: comment_KyxgZv9WWx6tzTFSFYXvrl0D63z7rYq0.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@incel2000: Nie każda nosi szpilki, to raz. Nie każda też drży na myśl, że partner będzie z nią równy wzrostem, to dwa. Trzy, chodzi właśnie o takie podejście, jakie reprezentujesz: samemu miej pełno wad, siedź, płacz nad nimi i nic nie rób, żeby je zwalczać, ale od potencjalnej partnerki wymagaj jak najwięcej. Wolno ci, oczywiście, każdy ma marzenia:), ale powodzenia nie wróżę.
  • Odpowiedz
@Killjoy: na prawdę nie mam olbrzymich wymagań, jeżeli tylko spodoba mi się jakaś z charakteru. Wystarczy jeden, dwa punkty w urodzie i reszta jakoś ujdzie. Ale nadwagi za nic w świecie nie toleruję. Skoro 90% kobiet nie akceptuje niskich, ja nie akceptuję grubych kobiet.
  • Odpowiedz
@incel2000: Masz prawo. Ale prawdę powiedziawszy ciężko ci z tym będzie, bo sporo kobiet z wiekiem przybiera na wadze, niekoniecznie do poziomu 20 kg, ale jednak zwykle są cięższe niż w młodości, tak samo jak panom się robi zamiast płaskiego brzucha 6ty miesiąc:)
  • Odpowiedz
Związki partnerskie jakie masz na myśli to związki z rozsądku "oj już się zbliżam do 30stki, trzba tu jakiegoś z pracą i wykształconego ogarnąć" a potem po ślubie zdrady, brak seksu, kłótnie, szukanie kogoś na boku.


@Gaki1992: Dla mnie powyższe mogłoby być skróconą, słownikową definicją takiego związku. ;)

Zgadzam się, że związek bez intensywnej (przynajmniej na początku) namiętności nie ma sensu. Znam dużo "idealnych" par, które nigdy tego ognia nie miały i przykro oglądać jak partnerki tych bet rozpromieniają się przy alfach, nieświadomie dając mnóstwo niewerbalnych oznak zainteresowania.. Jednak co się im dziwić? Czy kobieta może dojść trzy razy z rzędu, masturbując się i myśląc o swoim pulchnym Mirku z krzywym ryjem, który interesuje się grami i turystyczną jazdą na rowerze?
Dziwnym trafem rzadko zdarza się obserwować takie zachowania ze strony partnerek samców alfa. Nie słyszałem też nigdy, żeby tacy mieli problemy z brakiem seksu
  • Odpowiedz
Skoro kapujesz jak to wszystko działa, czemu nie zrobisz czegoś, żeby zwiększyć swoją atrakcyjność? Siłka, żarcie, modny strój, fryzjer, jakiś boks tajski, dentysta.. ;)


@hcemtfujmusk: bo woli się użalać nad sobą na stronie ze śmieszntmi stulejami, pozdro
  • Odpowiedz
  • 0
Z takim podejściem i gadaniem naprawdę zdziwiłbym się gdyby jakakolwiek Cię chciała... Nawet w roli bankomatu. Pozdro Mirku
  • Odpowiedz
@Gaki1992:

Raz tylko przypadkowo byłem zagranicą, na Słowacji, bo byłem w górach i przeszedłem przez granicę to się dowiedziałem, że nie jestem już w Polsce jak zobaczyłem że na szyldzie przed sklepem napisy nie są po polsku.

Mistrz!

Moja rada: postaw na poczucie humoru, spróbuj rozbawić różowego paska tak jak rozbawiłeś mnie. Loszki lubio
  • Odpowiedz