Wpis z mikrobloga

#zwiazki #feels #przegryw #smutnazaba #tfwnogf

Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie jestem samcem alfa do którego to dziewczyny wzdychają z pożądaniem. Tacy kolesie jak jak nie mają pisanej wielkiej miłości i namiętności. Dziewczyny szaleją za samcami alfa, przeżywają motylki w brzuchu i ogromne emocje na widok umięśnionego faceta 1.90m niczym z okładki pism, czy reklam.

Ktoś taki jak ja nie będzie miał wielkiej namiętnej miłości, bo albo będzie tylko przyjacielem (kimś z kim się świetnie gada i jest super, do rany przyłóż, no ale cóż nie ma namiętności i motylków w okrężnicy) albo będzie postrzegany jako koło ratunkowe (w razie jakby z samcem alfa nie wyszło), albo będzie zwykłym betabankomatem (dla dziecka zrobionego przez samca alfa, który opuścił dziewczynę jak tylko gówniak się pojawił).

Zawsze będę tym gorszym, tym drugim, tym którego dziewczyna weźmie gdy już się znudzi zabawą z samcami alfa (lub bardziej to samce alfa się znudzą tą dziewczyną). Dziewczyna, która będzie ze mną, gdzieś tam w duchu będzie patrzyła na mnie z obrzydzeniem wspominając swoją wielką miłość do superprzystojnego samca alfa z którym to się pieprzyła na okrągło, a ze mną uprawiając seks z przymusu: bo jesteśmy parą i żeby mnie zatrzymać przy sobie jak już będzie zbliżała się do 30stki.

Jeśli jakaś dziewczyna będzie chciała ze mną być w przyszłości to doskonale zdaję sobie sprawę, że to taka co już zdążyła przerobić te wszystkie samce alfa i szuka jakiegoś spokojnego frajera żeby go doić puki śmierć nas nie rozłączy. Wiem, że takie będą kłamać co do swojej przeszłości, wiem też jaką przeszłość mają. Nigdy w życiu nie dam się zrobić w jelenia, wolę już być sam.

I jestem sam, zawsze byłem, odwieczny tfwnogf.
G.....2 - #zwiazki #feels #przegryw #smutnazaba #tfwnogf 

Doskonale zdaję sobie sp...

źródło: comment_KyxgZv9WWx6tzTFSFYXvrl0D63z7rYq0.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@Gaki1992: Jak już wspominałem - jesteś bardzo podobny do mnie pod wieloma względami, to o czym piszesz też mógłbym w znacznym stopniu do siebie odnieść. Ja co prawda na randkach bywałem, ale gdy tylko kandydatki mnie widziały na żywo to na jednym spotkaniu się kończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Też jestem jedynie dla nich elementem otoczenia, brzydkim elementem otoczenia trzeba jasno powiedzieć ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Gaki1992: mam wrażenie, że każda kobieta to dla Ciebie taka typowa karyna. Przynajmniej tak wnioskuje z tych Twoich wywodów. Istnieją też normalne babki, pytanie tylko gdzie ich szukać (tu nie pomogę niestety. Sama siedze w piwnicy i nie mam życia towarzyskiego).
  • Odpowiedz
@Gaki1992: Nie wiem czy Ci klaskac za idealne poczucie humoru i sakrastyczne ujecie myslenia czesci lamusow z wykopu czy wspolczuc postrzegania zycia przez pryzmat wywodow aspolecznych przegrywow z neta.
  • Odpowiedz
@full_throttle: Nawet trzeba, ale w jakich proporcjach, nie wiem.
Tylko cechy beta - kobieta się znudzi, zdradzi, odkocha, będzie żyć dla miłości przyjacielskiej, nie widzę przyszłości.
Tylko cechy alfa - kobieta się wykończy psychicznie, nie widzę przyszłości.
  • Odpowiedz
wiele kobiet nie zwraca uwagi na takie rzeczy. Znam takie które są uczulone na wszelkich chamów, wyżelowanych mięśniaków i szpanerów.


@AndrzejBreivik:

Ale większość kobiet zwyczajnie pociąga takie typowo alfowe zachowanie jak: wyróżnianie się w grupie, egoizm, dążenie po trupach do celu, nastawienie na zysk bez względu na
  • Odpowiedz
@Gaki1992: Masz rację. Po przeczytaniu tego co piszesz, nigdy bym się z Tobą nie umówiła. Spotykanie się z kimś, kto nie akceptuje samego siebie prowadzi do chorych sytuacji. Ludzie lgną do osób szczęśliwych, zadowolonych, uśmiechniętych. Czują się w ich towarzystwie dobrze i chcą spędzać z nimi swój wolny czas. Nie trzeba z nikim rozmawiać, aby wyczuć u tego kogoś brak pewności siebie, masę kompleksów. Od razu to widać. Dlatego jesteś
  • Odpowiedz
@Gaki1992 : przestań proszę myśleć w kategoriach, że jesteś nikim, bo to właśnie powoduje, że nie możesz osiągnąc tego, co chcesz. jesli sam ze sobą nie jesteś szczęśliwy to jak mógłbyś uszczęśliwić innych? kobiete?

i nie patrz na to, że "większość kobiet", bo chyba nie chcesz mieć większości kobiet, tylko taką, która cię zaakceptuje i będzie kochać.
  • Odpowiedz